.

.

Попуст
5 Џеб Нож Обвивка, СТП Кожа Нож Футрола Рачно Изработени Нож Торбичка Одговара 5 Виткање Нож

5 Џеб Нож Обвивка, СТП Кожа Нож Футрола Рачно Изработени Нож Торбичка Одговара 5 Виткање Нож

DEN 182.40

Количина на стоки
Достапно

Ние ќе обезбедиме услуга по продажбата додека не сте задоволни.Големина : големината На Обвивката На Ножот е 155ммх70мм/6,10 "х2, 75". Совршен За Божиќ, Роденден, Денот на Благодарноста и други денови. добредојдовте во мојата продавница, Се Надевам дека имате пријатно шопинг патување! Карактеристики : 1.Лесен За Носење : Обвивката На Ножот има отвор на грбот за прицврстување на ременот за лесна преносливост. КУПУВАЈТЕ СО ДОВЕРБА : за да ви обезбедиме најквалитетна услуга, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не. Големина : големината На Обвивката На Ножот е 155ммх70мм/6,10 "х2, 75". Уникатен Подарок : тоа е посебен подарок за татко, брат или пријател. Спецификации : Материјал : стп Кожа Боја : црна, Кафеава Големина : 155ммх70мм/6.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 1.00

ПРЕМИУМ КОЖНА ОБВИВКАТешки шевови и армирано приспособено прилепување обезбедува дополнителна издржл

DEN 1.67

Произведено во САД ремени со ширина до 1 3 / 4" а преземе нож обвивки со појас јамка до 1" широк Не за качувањ

DEN 1484.80

Име На Производот : Нож Обвивка, Отворено Кампување, Преносни Нож Заштита Кожа Обвивка Материјал : Кожа Д

DEN 207.84

●РАЧНО ИЗРАБОТЕНА СО ВИСТИНСКА КОЖА ● Џебната Кожна Обвивка е изработена од 100% чаршафи од вистинска ко

DEN 241.44

Дизајниран да се користи на Вудс Чоган (2730), Вудс Канги (2725), Вудс Нобо (2732) Висок Квалитет : Издржлива, цело

DEN 207.84

Карактеристики На Производот Валхала Опрема е горд партнер На Берзата Рачно Изработен Пазар, вертикалн

DEN 193.44

Материјал : Кожа Нето тежина : 32гр оваа кожна футрола е погодна само за употреба На Spyderco Para3, други имитац�

DEN 1.00

Внатрешен Капацитет : 4.Боја : Црна / Темно Кафеава ●Затворање со превртувањеБрз Пристап} едц џеб органи

DEN 2.00

Ве молиме контактирајте со нас во секое време, ако било кое прашање Мека и флексибилна Ослободете ги рац

DEN 709.28

Носите нож со причина, па сакате да се осигурате дека ќе остане ставен на патувањето Сечилото На Афините

DEN 142.08

●Сопствен Држач За Преклопување На Ножот За Преклопување На Ременот+ прилагодено направено со затка за

DEN 2.00

нож обвивка Произведено во САД Димензии на пакетот : 11" L x 1.5" W x 0.5 " H тежина на Пакетот : 0.1 фунти Оваа Тради