.

.

Попуст
Bestoyard 24 кутии Pentagram Sequins Nail Sequins Nail Art Decoration Star Decor Decor 4 -ти јули Nail Glitters Star Nail Glitter Sequins Nail Decals Flonks Nail Star Sequins Star Glitter Plastic Plastic

Bestoyard 24 кутии Pentagram Sequins Nail Sequins Nail Art Decoration Star Decor Decor 4 -ти јули Nail Glitters Star Nail Glitter

DEN 335.20

Количина на стоки
Достапно

Сјајни за сјајни нокти : Лесен за употреба и трајно, можете да користите гел лак како основа и да ги запечатите овие sequins со лак за гел. Список на пакети 12 x кутии со секвенци на нокти 12 x кутии со карактеристики на шупливи нокти за секвенци -боја : разновиден сјај на starвездата на ноктите во боја -Материјал : Пластични налепници за нокти на пластична независност -Големина : 3. - Дизајн на тема на Денот на независноста, овие секвенци за нокти им даваат на луѓето просперитетно и празнично чувство на сјај. Добилни информации за декорациите за уметност за нокти, се применуваат на природни или вештачки нокти, направете го вашиот нокти да сјае. Професионални резултати за минути. Професионални резултати во минути додатоци за нокти.Декор на ноктите : Можете да го изберете вашиот омилен или да ги комбинирате за да ги задоволите сите ваши потреби за уметност за нокти на DIY. Секвенците за нокти во форма на starвезда ќе ги направат вашите нокти да изгледаат попривлечни. - Доволната количина може да ги задоволи вашите потреби за дневни потреби за DIY маникир.71 во starвезда конфети за нокти. Најдоброто сјај совршен подарок за пријателите и семејството кои сакаат да прават шминка за нокти.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 452.80

Moonlight Streasure Box Nail Diamonds Flat Crystal Diamond Diamond Diamond Diamond Conbilty Nail Setter Acrilic Nail Foil Product Parameters : Материјал на производот :

DEN 1.33

Нацртајте ја секоја шема што ви се допаѓа на филмот со моливи Четкајте го лепак до нацртаната шема, став�

DEN 639.84

Погодно за толпата : Без разлика дали е дома или во салонот за нокти, сите loversубители на убавина, особено

DEN 127.84

и може да се комбинираат со сите UV гел лак за нокти, прашок за натопи и сите прав за нокти За професионалн

DEN 111.84

? Постојат шест бои за избор Дизајнот е роман и модерен Шарените sequins ќе направат да изгледате попривлеч�

DEN 3.33

Упирајте го пинцето за да ги нанесете sequins на вашите нокти (Не лекувајте!) 3 Пакетот вклучува : 1 кутија со �

DEN 93.12

Исчистете ја површината на ноктите Совршен додаток на која било палета за очила, фестивалски акцент, шм�

DEN 111.84

и може да се комбинираат со сите UV гел лак за нокти, прашок за натопи и сите прав за нокти...

DEN 47.84

Тип на ставка : сјај за нокти Нето WT : 0,5g / кутија Материјал : пластика Количина : 1 кутија Големина : 1мм, 2мм,

DEN 3.33

Совршен за домашна употреба и салон за нокти Можете исто така да ги примените заштитените нокти за сјај

DEN 1.33

Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не Може да примените различни бои за да создадете �

DEN 2.67

Имајте убав шопинг! прав за нокти Совршен за домашна употреба и салон за нокти Поставени декорации за сј

DEN 1.33

И различни бои на гел во боја може да рефлектираат повеќе бои на Аурора Широка примена : Прашокот за нокт

DEN 1.67

Боја : Црно бело Нето содржина : околу 12g (со шише ? 【Прашок за сјај на нокти】 : getе добиете две кутии со сј

DEN 480.00

Направете ги ноктите да изгледаат поелегантни и сјајни Направете ги ноктите да изгледаат поелегантни и

DEN 0.67

Посипете на плетенки за забави за летни базени ✅ Користете! Лесно за аплицирање и од нокти, лице.) Cunky сир

DEN 1.67

Можете исто така да ги примените заштитените нокти за сјај за усни , очите, лицето, косата и телото за да �

DEN 3.00

Боја : А06 (50гр) Тежина : 20g Количина : 50 Големина : Паилети лабави sequins Број на модел : Глава за зајаци...

DEN 3.33

Бои во прав на ноктите сјајни нокти на натопување во прав Поставете јасно полско огледало во прав од роз

DEN 1.67

Додатоци за Nail DIY : Овие сјајни сјајни за нокти за уметност на ноктите можат да ги задоволат вашите потре�

DEN 579.20

Боја : 07 Декорација на ноктите Лесно се применува на природни или вештачки нокти Можете исто така да ги к