.

.

Попуст
Коса Исправена Драш Двострана, Четка За Стилизирање На Косата, Антистатички Чешел Со Двојна Четка за Зацрвстувањето На Косата, Фризерски Салон За Природни Влакна Ч

Коса Исправена Драш Двострана, Четка За Стилизирање На Косата, Антистатички Чешел Со Двојна Четка за Зацрвстувањето На Косата,

DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Материјал отпорен на висока температура, отпорен на топлина и антистатички, нема лесно да ја оштети косата. Карактеристики висококвалитетните пружини нема да се деформираат по долготрајна употреба, а не лесно оштетување. [Сигурен] : Оваа Четка за Стилизирање На Косата е изработена од квалитетен густ пластичен и наежвам материјал, кој има висока цврстина и отпорност на абење, тешко се крши или оштетува, исто така има висока отпорност на топлина, издржлив и сигурен за да се користи за долг живот. [Практична Широка Примена] : ова е одличен практичен Антистатички Чешел Со Двојна Четка, ефикасен за да помогне во измазнување на косата и решавање на отплеткувачот, едноставен за употреба, компактната големина е лесна за носење и складирање, може широко да се користи во берберницата за домашна канцеларија и за време на патувањето.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 207.84

VIPK VIPK се стреми да ги обезбеди најдобрите производи и услуги на клиентите.GPPS пластика, покрај воздушнат�

DEN 3.33

Масажа за масажа на воздухот со перничиња со дупки за промовирање на циркулацијата на крвта и ублажувањ

DEN 1380.80

Лесен за употреба четките за чистење имаат мазна и удобна мека рачка што е лесна за држење и контрола.Му

DEN 1.67

Серијата за спиење има симпатичен изглед со ушите на Хјукото Козметички производи, форма на тело, нега н

DEN 664.00

GPPS пластика, покрај воздушната перница, сите пластика се отпечатени Масажа за масажа на воздухот со пер�

DEN 2.00

Рачно изработена четка за коса од природно дрво Ергономска и мазна завршница за удобен зафат...

DEN 1.67

Повеќе предности : Користењето на тоа дома или во туш не само што ќе ја направи вашата коса и скалп чиста�

DEN 148.64

51inch чешел Должина на забот : 2cm / 0,78inch Тип : Закривен чешел за чешел за коса Вклучен : 1 x Закривен Четка за �

DEN 124.96

Безбедна и издржлива : Шупната четка за коса е дизајнирана со тркалезни заби, што може да навлезе во скал

DEN 111.84

Неговите меки, но густи силиконски влакната промовираат циркулација на крвта без да се иритираат чувст�

DEN 3.33

20oz, советите од 9 реда на иглички се заоблени за да се избегне гребење на скалпот 【Погоден за сите типови

DEN 321.44

Рачно изработена четка за коса од природно дрво Ергономска и мазна завршница за удобен зафат Ситни и тв�

DEN 3.33

(Земја на потекло : Јапонија) (Земја на потекло : Јапонија) Големина на производот : Вкупна должина : 10,0 инч

DEN 1.00

Неговата голема, контурирана површина, исто така, четка повеќе коса одеднаш за побрзо, безболно и измазн

DEN 335.20

Лесен за употреба и чистење 20x потрајни од сунѓер Работи со вазни, вода и шишиња за бебиња исто така!...

DEN 1.67

Се искачи на 356120°C за 30 секунди ●Дизајн Што може да се одвојува ● стајлерот за загреана четка за коса е п

DEN 3.33

Направени со природни добиени материјали Нема да го иритираат скалпот Нежните полирани заби ја штитат �

DEN 2.00

Количина : 6 парчиња четка за раб на косата во разнобојно Големина : Должината на алатката за четка за кос

DEN 207.84

GPPS пластика, покрај воздушната перница, сите пластика се отпечатени Brushивотен менување четка без оглед

DEN 144.16

Четка за вратот на вратот за сечење коса : Со сапун за бричење, чаша за бричење заедно со топла вода за да