.

.

Попуст
Попуст таг &засилувач; Етикета Месар Хартија Листови, 24 х 30, Бела, 750/Случај

Попуст таг &засилувач; Етикета Месар Хартија Листови, 24 х 30, Бела, 750/Случај

DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Силна, бела месарска хартија за сите намени. Користете како сендвич/ручек месо, растителни/цветни, општа обвивка или како покривки за маса за еднократна употреба. Во близина на неутрална рн. Низок сулфур. Фда во согласност. 24 х 30 " - Месар Хартија Листови. Силна, бела месарска хартија за сите намени. Користете како сендвич/ручек месо, растителни/цветни, општа обвивка или како покривки за маса за еднократна употреба. Во близина на неутрална рн. Низок сулфур. Фда во согласност.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 3817.44

Крафтхартијата обложена со поли ги штити производите од оштетување на вода, масло, прашина и маснотии...

DEN 639.52

Подвижните Листови за Пакување Хартија се совршен материјал за пакување за заштита на кревки предмети..

DEN 2083.20

Подобрете го изгледот и додадете димензија на вашето пакување со ткиво со врвен квалитет Специјалните �

DEN 1.33

Направете своја "сопствена кутија" за некревки производи брзо без лента или лепак Ладно печат кохезивни

DEN 2.00

Претходно исечените листови го олеснуваат пакувањето на униформни производи 100% рециклирани Достапно в

DEN 1919.20

Користете ги овие листови за сите намени како економичен начин за пакување и заштита на кревки предмети