.

.

Попуст
Деларси 3#Дб Пренослив Мини Рачен Пароброд За Облека Преклоплив Лесен Пароброд За Облека

Деларси 3Дб Пренослив Мини Рачен Пароброд За Облека Преклоплив Лесен Пароброд За Облека

DEN 527.84

Количина на стоки
Достапно

И Силната Пареа Лесно Може Да Ги Раствори И Олупи Дамките Од Масло, Нечистотијата, Мувлата И Пукнатините На Површината На Предметите За Домаќинството. ●Отстранете Ги Тврдоглавите Брчки● : Користете Го Копчето За Активирање Со Рачно Пегла За Пареа За Ефикасно Отстранување На Брчките. ● Чистење● : Висока Температура.Параметар : Големина : 18 X17 Cmweight : Околу 700gwater Резервоар Капацитет : 100mlrated Моќ : 1200wpower Кабел Должина : 1., Особено Облека Што Треба Да Се Пегла Вертикално (Како Што Се Костуми, Итн. Отстранувањето На Брчките Не Е Погодно Само За Облека,. Но И За Завеси, Чаршафи, Постелнина, Софи Итн. Предвремено затворање. Додека Прскате Пареа Со Висока Температура, Површината На Објектот Може Да Се Исчисти.Пластика.2 M Пакет Вклучени : 1 X Облека Пароброд 1 X Четка Главата. Пренослив Мини Рачен Пароброд За Облека Преклоплив Лесен Пароброд За Облека Опис На Производот : +Преносно Мини Пегла За Пареа : Уживајте Во Забавата Со Пеглање Во Секое Време, Насекаде, Правејќи Го Патувањето Попрефинето И Помодерно;. Е Едноставен И Брз, А Ефектот Е Извонреден. Складирање Дома, Уживајте Во Пеглање Во Секое Време, Насекаде; Деловното Патување Го Прави Патувањето Попрефинето И Помодерно.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 153.44

Ex Пакетот Вклучува : 2 Парчиња Сина Облека Пароброд Пеглање Ракавици.Боја : Сина Ако имате било какви пра�

DEN 430.40

Млазница под притисок од седум дупки, седум отвори рамномерно распоредени, ослободуваат силна пареа, ед

DEN 1.00

Температура Опрема : >пет датотеки класификација : Пареа Четка (W) : 1200 WVoltage(V) : 220240 VSteam Времетраење(Мин) : 15mi

DEN 2.00

Карактеристики : Пренослив рачен парен мотор што го олеснува исправувањето на ткаенината на облеката.М�

DEN 6175.84

Лесно отстранете ги најтешките брчки и оставете ја ткаенината свежа без никакво оштетување...

DEN 527.84

Тежина : 0,6 кг / 1,32 фунти Отворете надесно, притиснете ја главата на четката и инсталирајте ја правилно, а

DEN 569.60

travel облека пароброд употребата во домот и студентскиот дом Може да ја омекне ткаенината и да ги отстран

DEN 1102.40

Неговиот нов дизајн на млазницата обезбедува суво, но моќно искуство со пареа Напон(V) : 110240 VTemperature Запча�

DEN 0.33

Облеката е од суштинско значење во нашите животи, а уредно облечената ќе остави добар впечаток без разл�

DEN 9152.96

Големина : 39.5 * 22.5 * 50 км Материјал : пластичната површина е мазна, текстурата е многу добра, цврстината не

DEN 10506.56

Брзо загревање : ослободете пареа од брчки, подготвена, резервоар за вода, континуирана пареа 810 минути, �

DEN 4167.84

Основната плоча е многу мазна, не леплива и лесно се отстрануваат брчките Кондиционирањето на пареа соз

DEN 3.33

●Ефикасно отстранете Ги Брчките}Пароброд за Облека лесно пеглајќи ги сите тврдоглави брчки со загреан�

DEN 135.84

Незаборавен подарок за затоплување на куќата за вашите пријатели или семејство Направена е густа ткаен

DEN 0.67

✿Преклопување : Овој пароброд за облека не само што е лесен за преклопување, исклучителен и компактен, н

DEN 0.33

Глава отпорна на висока температура : нема оштетување на облеката, безбедно пеглање, абење и кинење, про�