.

.

Попуст
Xjjzs сапун сапун кујнски мијалник сапун сад за сад за садови за кујна countertop, пиедестал за бања

Xjjzs сапун сапун кујнски мијалник сапун сад за сад за садови за кујна countertop, пиедестал за бања

DEN 95.84

Количина на стоки
Достапно

Решетката за сапуни за сапуни е изработено од висококвалитетен вселенски алуминиум и висококвалитетен ABS, кој е многу здрав и има подолг животен век од пластиката. Дизајнот со двослоен го одржува сапунот чист, а внатрешно-поставената лента е отстранлива за лесно чистење. Сапунот за сапун може да се користи во туш, бања, када, countertop, кујна, итн. Дупчиња за одвод на дното, чувајте го сапунот чист и сув. Држачот на сапун има две височини, а горниот сад е отстранлив за лесно отстранување и чистење. Исцедената кутија за сапун е добро изработена и има цврсто чувство, што спречува шипката за сапун да се навлажни и лепливи. Colour : Black Material : Space Aluminum + ABSSoap dish : 13.3 CM x 8.4 CM x 2.9 CM Color : black, silver, gold Applicable places : bathroom, kitchen, hotel Features : Heavy-duty, anti-rust, anti-slip, anti-corrosion Installation method : Без удирање со патеки : 1 сапун кутија Производ се продава само, исклучувајќи ги другите украси и додатоци. За боја : Ве молиме, ве молиме, ве молиме, потсетете се дека ефектите од осветлувањето, поставките за осветлување/контраст и сл., Може да има некои мали разлики во тонот на бојата на веб -страницата на веб -страницата Фотографија и вистинската ставка.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 529.44

Чувајте ја вашата countertop чиста и неред бесплатно додека го додавате завршниот допир на вашиот простор...

DEN 927.68

Садовите со сапун во сојузнички месинг произведуваат луксуз во кој било декор за гости, без разлика дал�

DEN 785.60

Преносен сапун за креативна хартија, сапун сапун сапун сапун сапун Чувајте ги рацете чисти кога сте дал�

DEN 1395.20

Организатор за пластично складирање сапун со силиконски цвеќиња во форма на цвеќиња може да биде во бањ

DEN 1596.80

Може совршено да одговара на улогата како организатор на countertop, сад за суета за бања, фиока за свеќи или �

DEN 961.60

【Премиум материјал】 Нашите држачи за сапуни за самоводнување се изработени од висококвалитетни ABS вис

DEN 0.67

, издржлив, отпорен на прашина Лесен за употреба и чистење Погодно е за бања или кујна да постави сапун, с

DEN 286.40

? Исто така, заштедува простор за бања СТРОНСКИ ВАКУУМ ВУМКЦИЈА И ГОДИНА МАТЕРИЈА ЗА ВИСТИНСКИ не'рѓосув

DEN 1446.40

, И добро го разубавуваат вашиот домашен живот Свежа комбинација на бои : Секоја пакет има два контејнер�

DEN 352.00

Рационализиран триаголен дизајн на картички спречува сапун да се натопи во вода за да се спречи лизгање