.

.

Попуст
Nicedayfy Nordic Minimalist Flor Larms Floted стаклен спреј боја риболов светло за дневна соба спална соба во кревет декор предводени ламби за стоење

Nicedayfy Nordic Minimalist Flor Larms Floted стаклен спреј боја риболов светло за дневна соба спална соба во кревет декор предводени

DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Вклучени се сијалици : Бр. Извор на светлина : LED светилки. Тип на сенка : замрзнато стакло. Напон : 90-260 V. Извор на енергија : AC. Вклучени се сијалици : Бр. Извор на светлина : LED светилки. Тип на сенка : замрзнато стакло. Напон : 90-260 V. Извор на енергија : AC. Вклучени се сијалици : Nolight Source : LED светилки Тип : замрзнат стакло : 90-260 VPower Извор : Acnumber of Light Извори : 1 Површина за осветлување : 5- 10 Square Meterswattage : 31-40 WBase Тип : E27 IS затемнет Доброто осветлување на атмосферата е неопходно.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 4944.00

Погодно за сијалицата Е12 Производот ги содржи потребните прирачници и видео врската за инсталација за �

DEN 464.00

Стандардот за безбедност ви обезбедува безбеден производ за дневна употреба Добро изработената ламбан

DEN 0.67

Исклучителна лабачка ткаенина, нежна текстура, елегантна атмосфера, стилски и издржлив изглед, висок ви

DEN 1439.84

Светилките за пердуви од ноеви може да се прикажат самостојни или комбинирани со други парчиња за да се

DEN 3.00

【Разновидни апликации】 Под ламбата Bricosmocon е одлична како стоечка ламба за спална соба, ламба за дневна

DEN 3.00

Керамичка магнолија, избрани керамички материјали, проucирни, бели, светлосни преноси, понежни и меки За�

DEN 10304.00

Ве молиме, оставете ја разликата од 0,51 см поради рачното мерење Уметникот е инсталиран, подната ламба е �

DEN 2.00

Може да го осветли вашиот простор и да го зачува вашиот буџет Можете да ја прилагодите температурата на

DEN 499.20

Тип на SWTCH : Прекинувач на копче Тип на сенка : стакло Извор на LGHT : LED светилки Карактеристики : Техника : П�

DEN 3.33

LED екран во главата на светлината за преглед Лесно е да се работи и да се пресели во кое било каде 4 LED сија

DEN 1.67

【Прилагодлива боја и осветленост】 【Флексибилен дизајн на гушавост】 【5,6ft висока стоечка ламба】 【1000lm

DEN 2.00

Стабилна, издржлива и удобна базата со висока стабилност спречува да биде преполн од сите, во однос на с�

DEN 265.60

Вистинскиот предмет може да изгледа подобро од фотографијата Светлината продира низ сенката на ламбат�

DEN 2.33

Вештачки разнесена стаклена абажур Повеќе смислени детали за дизајн Дополнителна мода, цветање ноќ пол

DEN 2.33

Светло тело со хардвер, со едноставен и дарежлив Сув и едноставен дизајн, украсете го вашиот дом...

DEN 406.24

Опис Овој производ е едноставна лабачка за подот на хартијата од нордиски стил, кој е изработен од квали

DEN 1039.84

Завршување на четкан никел Бели мермерни стаклени нијанси Главна светлина употреба : 1 x 100w 3насочен сред

DEN 2.67

Топол скандинавски, модерен вкус, природен и удобен, мајка и дете разноврсен дом со светла.Топол скандин

DEN 223.84

Стил : Извор на светлина : LED сијалица Тип на сенка : железо Процес : позлата Напон : 90260 V...

DEN 1200.00

Стил : Nordicsuitable простор : дневна соба, студиска спална соба : 111 V ~ 240 V (инклузивно) Пакување : 1 * Подна ламба (

DEN 799.84

Специјален и сладок дизајн во форма на капки Прилагодливиот Gooseck се протега на висина од 45 "62", база 7,8 ", м�

DEN 0.33

Стил : современ Извор на светлина : LED сијалица Тип на сенка : ткаенина Занает : насликано...

DEN 3.33

Мекиот метал спречува кршење и оштетување при превртување Висина на подната ламба : 70 инчи, ширина 18 инч�

DEN 2.67

【Удобна атмосфера】 меки пердуви и меко и слатко осветлување ви овозможуваат удобно и релаксирачко чув

DEN 1680.00

Стил : Извор на светлина : LED сијалица Тип на сенка : железо Занает : насликано Напон : 90260 V...

DEN 3.33

Извор на светлина : LED сијалица Напон : 90260 V Тип на ставка : Подна ламба Извор на енергија : AC Број на извори

DEN 2.67

Номинален напон : 110240 V Извор на светлина : E27 извор на светлина1 (три бои) без извор на светлина Висина на п

DEN 2.67

Гроздобер месинг финиш со гроздобер метална метална сенка Потребна е 60 вати A19 средна основна сијалица (

DEN 3.33

Светло тело со хардвер, со едноставен и дарежлив Сув и едноставен дизајн, украсете го вашиот дом...

DEN 2.67

Алуминиум за умирање, добар антирист и изобилен ефект, обложување на тигар во прав , лесно се справува с