.

.

Попуст
1 TARYS Premade Fans Extensions Extensions 6D-D-0.07-8-15Mix Краток стебло B & Q Premade Volume Extensions 0.07 0,10 Волуменски екстензии C D D Curl 3D 4D 5D 6D Pre направени LASH вентилатори

1 TARYS Premade Fans Extensions Extensions 6D-D-0.07-8-15Mix Краток стебло B & Q Premade Volume Extensions 0.07 0,10 Волуменски

DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Ако имате какви било прашања во врска со нашите екстензии на трепките за премада или сакате да знаете за темите на големо, ве молиме контактирајте не од IG @BQLASH и ние ќе ви дадеме задоволителен одговор. ❤ Заштедете време : Нема потреба сами да ги направите навивачите, затоа што ви нудиме исклучителни вентилатори за екстензии на камшик за да ги задоволите вашите потреби за трепките за 3 D 5 D 7 D или уште повеќе.❤ Заштедете време : Нема потреба сами да ги направите навивачите, затоа што ви нудиме исклучителни вентилатори за екстензии на камшик за да ги задоволите вашите потреби за трепките за 3 D 5 D 7 D или уште повеќе. Меки и моќни, правејќи трепки повеќе меки и привлечни. ❤ Цврста база : Корените на премадените вентилатори на камшик се поврзани со топлина, што не само што нема да се распадне, туку и нема никакви проблеми со остатоци од лепак. Сè што треба да сторите е само да ги извадите fansубителите на предета со пинцети и да ги примените на трепките на клиентот, што во голема мерка ќе го скрати вашето работно време. Матната црна текстура е поблиску до реалните трепки, создавајќи високо-атмосфера, што ве прави гламурозна и шармантна во секое време.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 0.67

Квалитет на пермиум : Изработени Со Висококвалитетни Корејски Екстензии На Свилени Трепки Од Лажно Виз�

DEN 1.00

Секоја трепки за кластери може да се употреби до 10 пати Потопете ги кластерите во разнишани бунари за 1020

DEN 0.33

Враќањето на превозот е лесно и флексибилно Исечете ги трепките за да одговараат на обликот на очите, а �

DEN 1.00

Празната кутија за трепки е изработена од сигурен материјал, така што можете да ја користите со доверба

DEN 1.33

Екстра Голем Волумен Високи Бразилски Трепки Луксузен 100% Премиум Свилена Трепка Лесен и Лесен за Нанес�

DEN 200.00

Ова ќе им помогне на трепките да останат во соодветна форма и да траат повеќекратно носење...

DEN 255.84

Тие природно ќе ги зголемат вашите очи и ќе го ретушираат обликот на вашите очи Ние нудиме 365 дена без пр�

DEN 1.33

Празната кутија за трепки е изработена од сигурен материјал, така што можете да ја користите со доверба.

DEN 0.33

Во исто време, самолепливите трепки се толку лесни што се чувствувате удобно да ги облечете Самолепливи

DEN 133.60

Пакетот Вклучува 1 x Карактеристики На Пинцета За ТрепкиГолемина : 11, 50Х1, 50Х0, 50см / 4, 52Х0, 59Х0, 20 во апликато�

DEN 696.32

Пакетот не содржи лажни трепки Совршен Подарок : Овие кутии за складирање трепки не се само случај за ко�

DEN 463.68

Ве молиме дозволете мали грешки во големината поради рачно мерење Ви благодариме за разбирањето...

DEN 2.67

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попус

DEN 116.64

Не двоумете се додадете Z02 во вашата количка сега! Надградете ја играта со камшик со Z02! Нашите трепки пр�

DEN 134.88

Шминка за очи : Погодно за различни облици на очите, лажните трепки добро се вклопуваат на вашите трепки,

DEN 208.16

В навивам природен изглед; црна боја Материјал : висококвалитетно синтетичко влакно.Соф, свиленкаста, л�

DEN 2.00

Trust josiezoey, ова ќе биде неверојатен производ и и ќе сакате колку е симпатичен и мек.Додајте лепак по лажнит

DEN 1.33

Мики за мијалници Зах Зах е целосен меки глам Долга, убава и гламурозна Мики за мијалници Зах Зах е цело

DEN 159.84

Секој стил има две кривини : C единечна должина : 10мм, 12мм, 14мм, 16мм, должина на мешавина 816мм : (8мм*2,10мм*2,12мм

DEN 2.67

Автентичен Бренд "Јимарт" Материјал : Силикон Форма : Плоштад Карактеристики : калемење полесно...

DEN 0.33

1 послужавник на професионална употреба Трио Одблесокот трепките (вкупно 39 Трио Трепките) 3Х ПОБРЗО И ПО�

DEN 2.33

ајенви Со Бакнеж лансира многу специјална колекција посветена на љубителите на трепките напред...

DEN 3.00

Дизајн на форма на половина од месечината : држач за ламба од 22 инчи, дизајн на половина од месечината, мо

DEN 1.00

Мултифункционална Употреба : не можете да вежбате продолжување на трепките на главата на манекенот на т