.

.

Попуст
HSM 64 галон парчиња количка

HSM 64 галон парчиња количка

DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Земја на потекло : Канада. Висината на пакетот на производот е 16,0 инчи. Должината на пакетот на производот е 21,0 инчи. Ширината на пакетот на производот е 16,0 инчи. Земја на потекло : Канада. Висината на пакетот на производот е 16,0 инчи. Должината на пакетот на производот е 21,0 инчи. Ширината на пакетот на производот е 16,0 инчи. 64 галон парчиња канти за складирање на документи што наскоро ќе бидат заштитени. Лесна подвижност за транспорт на големи количини на документи на локацијата на уништувачот. Совршен за канцелариски простори.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 1.67

● Зошто да ги изберете нашите производи 4 Универзални тркачи на дното, бесплатно да се движат, тркачите �

DEN 559.84

Шредерите за хартија за внатрешни работи за внатрешни работи не можат да се обноват Тоа им носи многу пр

DEN 1.67

220 листови од 70g A4, автоматско континуирано уништување за 60 минути, фино уништување од 4х12мм Лесна работа

DEN 1.00

58d B ниво на нем стандард, рендан хартија, скршени картички 60 Sheet Sautomatic хартија Шредер / рачни парчиња до 6 �

DEN 1147.20

Исклучителен и практичен уништувач, совршен за употреба дома, канцеларија, училиште, итн.3во1 Шредер, под

DEN 6117.76

: Студија, канцеларија, Институт за истражување.material : Abs+ Metal Инфрацрвено сензори, бурето е запрено, обезб

DEN 3.33

★ 【Paper MultiPaper】 : Ги уништува сите доверливи информации, вклучувајќи ЦДа, кредитни картички, хартиени кли

DEN 4757.60

Откако хартијата е полна, ве молиме исчистете го навреме за да избегнете да влијаете врз нормалното раб�

DEN 1.67

Патентираниот систем за ладење целосно уништува 100 листови хартија Иновативни производи со висок квали

DEN 0.33

A4) Брзина на уништување : ≥2m / Min Product Power : 200 WDescription : Едноставните карактеристики на печатачот за десктоп

DEN 2.33

Совршено е за употреба во канцеларија за комерцијални места Совршен отвор за работна површина и уништу�

DEN 7918.24

Лесен : Ниту еден простор не е лесен, десктоп уништувач, тежината е околу 3 речници, без десктоп простор...

DEN 1.67

Произведен од кулинарски истражувач Сатоми Сакими Додадете забавен и вкусен вкус на вашето готвење...

DEN 6230.56

Исто така, може да ги уништи кредитните / дебитните картички на мали парчиња Интегрирано во телото на ма�

DEN 11370.40

Бучавата е околу 50 децибели, создавајќи добра работна околина за вас Широко употреба : Раката уништувач

DEN 1243.20

Крст хартија од хартија со 5 листови со капацитет на уништување (големина, 70гр / А4), парчиња хартија во ма�

DEN 2.67

Погоден дизајн на рачката за лесно кревање на скршениот дел за да се испразни отпадот за отпад ★ 【Работ

DEN 899.20

Stardby ќе автоматски ќе се исклучи, безбеден Во мирување автоматски ќе се исклучи, безбедно...

DEN 2.33

Mini USB shredder е изработен од ABS + метален материјал и може да се напојува со USB моќност или батерии 4 XAA.СПЕЦИФИ

DEN 1064.00

Стапката на интеграција на рендан хартија е само 0,01% Стапката на интеграција на рендан хартија е само 0,01

DEN 2.00

Применливо за сите парчиња хартија (Големина на хартија : 8 1 / 2 "x 6") ги заострува, чисти и подмачкува лопат

DEN 2.67

Едноставна операција што, цврста и издржлива Ве молиме, дозволете мала грешка поради рачно мерење...

DEN 10073.28

Цврст и издржлив Лесен за работа Кофа со отпадоци со голем капацитет, остатоци од заштита на животната с

DEN 1.00

И земете предвид пред да ја поставите нарачката ако имате барање за боја или изглед Голема количина на р

DEN 945.60

Нитурен челичен нож, отпорен на абење, долг живот, чиста и чиста хартија, не е лесен за блокирање Ве зашти

DEN 12750.72

◆ Големина : 350 × 320 × 200 (мм) ◆ Шредерите на хартија се уништуваат до 5 листови на единечен премин мали чес�

DEN 0.33

★ Погоден дизајн на рачката за лесно кревање на делот за уништување за да се испразни корпата...