.

.

Попуст
Адаптерот за адаптер од 12V AC компатибилен со Ken-A-Vision 910-171-120 910-171-125 PAL 910-171-150 IDCAM FlexCAM TeachCAM Document Camera 900-108-V Видео Флекс 7600 7100P 7200UM PS12V0.75A552020PW

Адаптерот за адаптер од 12V AC компатибилен со Ken-A-Vision 910-171-120 910-171-125 PAL 910-171-150 IDCAM FlexCAM TeachCAM Document

DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Влезен напон со широк свет 100-240 VAC 50/60 Hz. OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). Тестирани единици. Во одлична работна состојба. Подреденост 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 целосна гаранција за услуга. Подредениот нов глобален адаптер 12 V AC / DC компатибилен со Ken-A-Vision 910-171-120 910-171-125 910-171-125-PAL 910-17150 910-171-150-PAL IDCAM FLEACHCAM Teach CAM Document Document Camera 900 -108-V PS12 V0.75 A5520 PW 12 VDC 750 MA DC12 V 0,75 A 12.0 V Префрлување на електрична енергија кабел кабел PS wallид батерија полнач за батерии мрежа PSU. Компатибилен со : Ken-A-Vision Video Flex 7600 7600 P 7610 7100 7100 P 7200 7200 UM Document Camera 12.0 VDC 500 MA DC12.0 V 0,5 A напојување. Подредениот нов глобален адаптер 12 V AC / DC компатибилен со Ken-A-Vision 910-171-120 910-171-125 910-171-125-PAL 910-17150 910-171-150-PAL IDCAM FLEACHCAM Teach CAM Document Document Camera 900 -108-V PS12 V0.75 A5520 PW 12 VDC 750 MA DC12 V 0,75 A 12.0 V Префрлување на електрична енергија кабел кабел PS wallид полнач за батерии за домашни мрежи PSU CECCCROHS 100-240.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 420.80

⭐ 【Карактеристики】 : Специјален дизајн и материјали со висок квалитет Осигурете се дека адаптерот се �

DEN 1.33

Лесно за инсталирање, само инсталирајте го адаптерот за микроскопска камера на објективната леќа и сам�

DEN 3.33

Во одлична работна состојба Подреденост 30 дена гаранција за враќање на парите Подредениот нов адаптер 1

DEN 2.00

Елегантна, наклонета форма, специјално дизајнирана да одговара за конзолата Play Station 4 Pro.2 * 1,5 инчен порта

DEN 0.33

SCP : краток спој излезна заштита) 100% компатибилност со оригиналниот, поголема безбедност од другиот адап

DEN 2.00

Дополнителниот аудио штекер од 3,5 мм носи ваша погодност за поврзување на слушалките или звучникот...

DEN 328.00

Спецификации : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел ширум светот Користете го опсегот на напон на напон : 1

DEN 2.67

Влез : 100 V240 V AC; Одлично за замена или патување назад OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон...

DEN 3.00

Изградете во динамична ИЦ, полнач ИЦ одлично за замена или патување назад OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на

DEN 401.60

Конзистентност на напон : ќе ги заштити вашите електронски производи од уништување Безбедносна Заштита

DEN 1.67

Приклучок за Приклучок од 3,5 мм, додава контрола на јачината на звукот и исклучување на микрофонот на ва�

DEN 3.00

Напојувањето за замена е за Нинтендо Wii Конзола За Игри Тип на приклучок : сад приклучок ѕид штекер; Влез

DEN 316.64

Ве молиме земете го вистинскиот како стандард Спецификација : Материјал : Метална Тежина : 142g / 5oz Боја : Ц�

DEN 2.00

[*Белешка : USB излезите се целосно изолирани од моќноста на наизменична струја за да ги спречите сите ваш�

DEN 347.20

Лупа Стаклена леќа : 125мм ; Бело стакло Зголемување : 10Х / 8Х со 48 парчиња БЕЛИ LED светла Димензија на светло

DEN 1492.80

Осигурајте се дека ова се вклопува со внесување на бројот на вашиот модел 100% сосема нов и добар квалитет

DEN 142.24

i Phone 14 / 14 PlPro / 14 Pro Maxi Phone 13 / 13 Pro Max / 13 Minii Phone 12 / 12 Mini / 12 Pro Maxi Phone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max / 8 / 8 Плус / 7 / 7 PLUSIPHO

DEN 66.24

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 1.33

【Компатибилен со】 : Нашиот производ е замена.Specs Спецификации за напојување】 : Полнач за лаптоп / адап�

DEN 3.00

НЕМА 1030 приклучок поврзете се со вашиот приклучок за сушење, кога ќе се преселите во нов дом, куќа или ст�

DEN 1.00

Овој адаптер е погоден за снабдување со моќност за пилотите на Баслер, Скаут Гиге и Авиатор Гиг камери В�

DEN 0.33

? Најдобри Електрични Адаптери ЗА САД, Приклучок За Адаптер ЗА САД, Адаптер ЗА Приклучок ЕУРО ДО САД, Ово�

DEN 2.67

Влез : AC 100 V 240 V 5060 Hz PPJ производите се сертифицирани CE / FCC / ROHS, тестирани од производителот за да одгова

DEN 3.00

Влезен напон : 100 ~ 240 VAC 50 / 60 Hz, употреба во светот Безбеден стандард : FCC , CE, ROSH Заштита на краток спој, над

DEN 512.00

8 V DTap / PTap, 50 W MAX за камера, монитор, LED и повеќе додатоци за напојување Излезен интерфејс : DTap 50 W Максимале�

DEN 127.84

①Приклучок и Репродукција Нема потреба да инсталирате никакви апликации или дополнително поставување