.

.

Попуст
Itekiro AC Wall DC Car Battery Chit Chit For Panasonic SV-AV20 + Itekiro 10-во-1 USB кабел за полнење

Itekiro AC Wall DC Car Battery Chit Chit For Panasonic SV-AV20 + Itekiro 10-во-1 USB кабел за полнење

DEN 664.00

Количина на стоки
Достапно

Ова е AC wallид и DC автомобил два во еден надворешен полнач за батерии; Не работи како адаптер за AC, кабел за напојување, ниту USB кабел. Неговиот уникатен рамен пин, дизајн со преклопување овозможува лесно складирање и го прави компактен полнач за батерии. Индикаторот за LED за паметно полнење автоматски се свртува кон полнење на бранот по целосно наполнета батеријата. Автоматското напојување на напојувањето за вклучување е од 110 V-240 V и доаѓа со бесплатен европски адаптер за приклучок за наизменична струја. Бонус : Вклучен е комплементарниот Itekiro 10-во-1 USB кабел за полнење (5 $ вредност), кој може да се искористи за наплата на повеќето паметни телефони, мобилни телефони, читатели на е-книги, MP3, MP4, GPS и дигитални фотоапарати на пазарот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 0.67

Ова е AC wallид и DC автомобил два во еден надворешен полнач за батерии; Не работи како адаптер за AC, кабел за

DEN 2.00

Индикаторот за LED за паметно полнење автоматски се свртува кон полнење на бранот по целосно наполнета б�

DEN 0.33

Неговиот уникатен рамен пин, дизајн со преклопување овозможува лесно складирање и го прави компактен п�

DEN 1.67

(110 / 220 V со адаптери за автомобили и ЕУ) Полнач за замена за Panasonic VWVBK180 и VWVBK360 серија на батерии Индикатор �

DEN 159.84

Бонус : Вклучен е комплементарниот Itekiro 10во1 USB кабел за полнење (5 $ вредност), кој може да се искористи за �

DEN 2.33

Автоматското напојување на напојувањето за вклучување е од 110 V240 V и доаѓа со бесплатен европски адаптер

DEN 3.00

Индикаторот за LED за паметно полнење автоматски се свртува кон полнење на бранот по целосно наполнета б�

DEN 1.67

Ова е AC wallид и DC автомобил два во еден надворешен полнач за батерии; Не работи како адаптер за AC, кабел за

DEN 687.20

Автоматското напојување на напојувањето за вклучување е од 110 V240 V и доаѓа со бесплатен европски адаптер

DEN 1252.80

Ова е AC wallид и DC автомобил два во еден надворешен полнач за батерии; Не работи како адаптер за AC, кабел за

DEN 159.84

Ова е AC wallид и DC автомобил два во еден надворешен полнач за батерии; Не работи како адаптер за AC, кабел за