.

.

Попуст
Квалитет на 15 инчи Hubcaps Универзална HubCap Црно и сребро тркало за автомобили - сет од 4 - одговара на Toyota Corolla Volkswagen Chevy Chevrolet Honda Mazda Dodge Ford и повеќето автомобили

Квалитет на 15 инчи Hubcaps Универзална HubCap Црно и сребро тркало за автомобили - сет од 4 - одговара на Toyota Corolla Volkswagen

DEN 422.40

Количина на стоки
Достапно

Компатибилен со Toyota, Nissan, Honda, Ford, Chevrolet, Kia, Mazda, Hyundai, Mitsubishi, Subaru, Volkswagen и повеќе, погодни за челични тркала. Извонреден јаглерод ефикасен со квалитетна текстура; Лесна инсталација (Ве молиме, прочитајте го прирачникот за инсталација пред да инсталирате).Ова капаче за центар не одговараше на серијата Toyota Prius/Corolla, Nissan Sentra Series и Honda Civic серија . и ако вашиот центар за железо тркало е повисок од рамката на тркалото, нашиот Hub Cap не можеше да одговара ниту.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 718.08

Покривање на тркалото Hubcap АБС пластика Отпорен на миење на притисок Силен, издржлив Сјајно...

DEN 2.00

Покривање на тркалото Hubcap АБС пластика Отпорен на миење на притисок Силен, издржлив Сјајно Висок квалит

DEN 1.00

Ротари фалсификувани Лесен Потпис поделете го дизајнот со пет зборувања Конкавно ниво зависи од ширина

DEN 0.33

[Додај заштитен стил] Прецизно произведено од тврда пластика ABS [Инстали за неколку минути] Наменето за б

DEN 1089.60

Вклучени се 547 Hubcaps Направено во Италија, направено од PA66 M20 + PP ABS за подобри перформанси на отпор Двоен сл

DEN 0.33

Покривање на тркалото Hubcap АБС пластика Отпорен на миење на притисок Силен, издржлив Сјајно Висок квалит

DEN 1.67

Вклучени се 120 Hubcaps Направено во Италија, направено од PA66 M20 + PP ABS за подобри перформанси на отпор...

DEN 0.67

Покривање на тркалото Hubcap АБС пластика Отпорен на миење на притисок Силен, издржлив Сјајно Висок квалит

DEN 0.33

Вклучени се 317 Hubcaps Направено во Италија, направено од PA66 M20 + PP ABS за подобри перформанси на отпор...

DEN 3.33

Покривање на тркалото Hubcap АБС пластика Отпорен на миење на притисок Силен, издржлив Сјајно Висок квалит

DEN 1589.28

Покривање на тркалото Hubcap АБС пластика Отпорен на миење на притисок Силен, издржлив Сјајно...

DEN 3.33

Покривање на тркалото Hubcap АБС пластика Отпорен на миење на притисок Силен, издржлив Сјајно Висок квалит

DEN 3.00

Нови оригинални делови на BMW 21 "Стил 239 V зборуваше сет на тркала за легури За не вклучени гуми За x5...

DEN 0.33

Покривање на тркалото Hubcap АБС пластика Отпорен на миење на притисок Силен, издржлив Сјајно Висок квалит

DEN 4633.60

130,81 инчи Ајде да се соочиме; Сè е за бандажите Без разлика дали барате замени на акции или некои од најаг�

DEN 1.00

Лесен за инсталирање Лесен за инсталирање Поставете ја десната инч големина : Ако сакате да ја изберете

DEN 984.32

Направен од ABS материјал за врвни перформанси на отпор Сосема нов сет вклучува 2 за предни и 2 за задните �

DEN 568.96

Тие се исто така безбедни за миење автомобили! Специпи и карактеристики : 1) мат црна завршница, направет�

DEN 0.33

[Додај заштитен стил] Прецизно произведено од тврда пластика ABS [Инстали за неколку минути] Наменето за б

DEN 1374.40

Сосема нов сет вклучува 2 за предни и 2 за задните тркала Погледнете го нашето видео лево за брзо упатств�

DEN 1244.80

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА Fits RTX тркала : x99121n, x99122n, x99125n, x99127n, x99137n, x99144n, x99145n, x99149n, x99154n, x45521, x40827, x40837, x40876 X40891, x46501, x4