.

.

Попуст
Габриел 34076 носач на предно оптоварување

Габриел 34076 носач на предно оптоварување

DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

по пар капацитет на оптоварување.) Сите шокови и ленти на Габриел имаат супер-завршена хромирана клипна шипка што поддржува супериорна отпорност на корсија за подолг живот. 2 удари, 4 грмушки, 2 ореви, 4 држачи. Изворите на предните калеми со постојана стапка можат да помогнат во подобрувањето на стабилноста и да се врати или одржува висината на возењето, додека изворите на задните калеми со променлива стапка обезбедуваат 500 фунти. Производот не го зголемува товарот. (Нацртано-мандел) Цевче што го намалува внатрешното абење за подолг живот на производот за Габриел почнувајќи од 1907 година, Габриел го измисли оригиналниот амортизер на шок, проследено со првиот хидрауличен амортизер на шок, првиот прилагодлив амортизер на шок и првиот прилагодлив на воздухот што може да се прилагоди на шок. (Да не го надминуваме GVWR на возилото (рејтинг на бруто-тежина на возилото). Како и сите шокови и ленти на Габриел, функција за предна и задна пролет : . И денес, сè уште е иста иновативна, независна американска компанија-градење шокови и ленти со високи перформанси кои опфаќаат над 96% од северноамериканските возила. Предните извори на калеми со постојана стапка можат да помогнат во подобрувањето на стабилноста и да се врати или одржува висината на возењето. 2 удари, 4 грмушки, 2 ореви, 4 држачи. по пар дополнителен капацитет на оптоварување.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 4116.96

Протекување на масло или влажност по телото на шокот или лентата Скршени монтирања Скршен, оштетен или �

DEN 535.20

#1 препорачан Избор За замена На Оригинална Опрема за увозни камиони Специјално калибриран за да помогн�

DEN 1840.00

Функција : Забавете ги вибрациите генерирани за време на работата на возилото и направете го возилото д�

DEN 1584.00

телото со три цевки (специфично за апликација) исполнето со течност за сите временски услови овозможува

DEN 3.33

Без разлика дали станува збор за подобрена контрола, ракување, перформанси или само помазно и поудобно �

DEN 1145.60

ПВП Дел број : Б8590 Тип на вклопување : Специфично За Возилото Тежина на пакетот : 8,0 фунти ЦРН МАКС АМОРТИЗ

DEN 3984.00

Специфично на возилото Гаранција на производителот Обезбеден квалитет на Нисан ОЕМ, не по пазарот...

DEN 1.33

Оптимално држење и подобрена стабилност на лентата во секојдневни и екстремни ситуации Сите амортизер�

DEN 1.00

Киб препорачува оем замена шок Специјално калибриран за да помогне во обновувањето на оригиналните кар

DEN 3.00

Тежина на пакетот : 3,357 килограми.Материјал : Цинк Издржливата конструкција со облога со цинк додава доп�

DEN 2812.96

МАЗНИ ПЕРФОРМАНСИ полиуретанскиот браник и чаури и клипот исполнет со флуон со графит помагаат да се а�

DEN 3.00

Димензии на пакетот : 25.59 " (Л) х 7.99 "(В) х 4.53 "(Ч) Тип На Производ : Авто Дел Количина На Пакетот : 1 Земја На Пот

DEN 3072.16

Земја на потекло : Соединетите држави Тежина на пакет : 3,583 килограми Висина на пакетот : 67.818 сантиметри...

DEN 0.33

Тројна хромирана клипна прачка и заптивки за масло со повеќе усни кои го намалуваат абењето.препорачан

DEN 1188.80

Оптимално прилагодена во фабричката спортска и удобна технологија за амортизација Индивидуално прила�

DEN 2.67

Оптимално прилагодена во фабричката спортска и удобна технологија за амортизација Индивидуално прила�

DEN 422.40

Билштајн Б6 амортизери и ленти нудат значително подобрување во квалитетот на возењето, ракувањето и удо