.

.

Попуст
Амада лебдечки полици во сива и бела боја

Амада лебдечки полици во сива и бела боја

DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Магично ослободете го вашиот дом од неред! Благодарение на магијата на „лебдењето“, дозволено е да поставите фенси предмети на неочекувано место - на wallидот! Рустичните полици можат да помогнат целосно да се искористат вашите празни wallsидови, што е многу повеќе заштеда на простор и ја прави вашата соба да изгледа поголема и поубава.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 14136.80

Дизајн на дупки за одвод може да спречи да остане вода на полицата по тушот, да ја направи суво и уредно,

DEN 1283.20

Материјал : Комбинација на дрво од табла Стил : Современ минимализам Големина : Ве молиме, погледнете го �

DEN 490.24

Белата завршница обложена со прав не само што изгледа и се чувствува скапо, лесно е да се исчисти и ќе го

DEN 2.33

Ве молиме, погледнете го цртежот на димензии, одлична wallидна полица работи како заштеда на вселената...

DEN 1.67

Бесплатен дизајн на удар нема да им наштети на wallsидовите на вашиот дом Можете исто така да го користите

DEN 3.00

Wallидна пловечка решетка Отстранувањето не остава белег, погоден за дома, хотел, сала, кујна, бања, бања...

DEN 0.33

Секој раб е добро полиран и има мазна завршница Само подгответе ја вежбата, а потоа следете ја сликата з�

DEN 1.67

17,75 "L x 10" W x 10 "длабоко Ironелезо и дрво Wallид монтиран со 2 завртки, кои не се вклучени Квалитет на наследство

DEN 0.33

Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас навреме, директно продадени од производите

DEN 426.88

Големина : Големина : 25*18,5*18см (9,84*7 Можете да го креирате вашиот омилен аранжман за монтирање на wallидот Фу

DEN 762.88

Убав дизајн за да се создаде дополнителен простор за складирање низ целата полица за складирање на wallи�

DEN 176.00

Добар материјал, долг животен век, не е лесен за деформирање или Како практична решетка за виси, совршен�

DEN 639.84

Едноставна инсталација : Вашите полици што висат на Бора за складирање ќе бидат подготвени за употреба �

DEN 2.67

Едноставно и дарежливо, погодно за сите видови на совпаѓање, правејќи го домот поудобен, поубав и практи

DEN 191.84

Огромниот дизајн : Мала wallидна полица со 2 типа на инсталација Според вашите преференции, секоја мала г�

DEN 1.33

Можете лесно да го инсталирате на која било локација сами чешел, пенкало, ножици, датотеки...

DEN 291.20

Убаво за прикажување на фото рамки, колекционерски садови, садови за цвеќиња, украсни свеќи и сл...

DEN 1.67

★ Детали за производотИме : wallидна решеткаматеријал : МеталКористете : Складирање / СкладирањеСтил : Мо

DEN 3.00

Дизајн стилски изглед и исклучителна изработка Може да се користи за складирање на духови, бонсаи, книг�

DEN 0.33

★ Лесно за склопување и вклучени фитинзи ★ Современ дизајн : Овој сет на wallидни решетки нуди извонреден

DEN 1139.20

Име : Shelfquantity : 1matery : irsuitbute for : Adults Style : Едноставно и модерно опкружување : дневна соба, спална соба, студиј�

DEN 2.00

Едноставно додадете ги овие лавици за корпи на кој било wallид користејќи ги 2 горните јамки за да ја закач

DEN 1727.84

, Тоа е удобен и внимателен дизајн , заштеда на простор ➤ Стилски и достапен дизајноколно за модерна, мо

DEN 255.84

Декоративно дрво што виси лебдечки полици рустикален декор за вашиот дом Ние навистина сакаме да обезб

DEN 1.33

Потпирајте се на полицата за да ги чувате вашите предмети безбедни и звучни, со визуелно пријатна заврш�

DEN 544.00

Опис : 【Фина изработка】 Нордиската декоративна wallидна полица е изработена од висококвалитетна смола,

DEN 2.33

Цветни садови за садови Декоративен држач за цвеќиња можете да го користите за да ја украсите вашата со�