.

.

Попуст
Кен Ониши Продажба Кикирики Термо кригла Не'рѓосувачки челик мобилен Тумблер, 9,2 ФЛ Оз, Бурпл, кафе ПЈ-3204

Кен Ониши Продажба Кикирики Термо кригла Не'рѓосувачки челик мобилен Тумблер, 9,2 ФЛ Оз, Бурпл, кафе ПЈ-3204

DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Гаранцијата на производителот не смее да се применува. Обем : 9,2 fl Oz (260. Големина : Дијаметар 3,8 x Висина 5,4 инчи (9,7 x 13,8. Материјал : Тело : не'рѓосувачки челик, капак : ПП, заптивка : силиконска гума. Земја на потеклото : Кина. Волумен : 9,2 ФЛ Оз (260 . Големина : Дијаметар 3,8 x Висина 5,4 инчи (9,7 x 13,8. Материјал : тело : не'рѓосувачки челик, капак : ПП, заптивка : силиконска гума. Земја на потекло : Кина. Воведување на новиот Термо Муг Мобилен Тумблер со популарниот лик „Снупи“ Печати. ​​♪ Едноставен и безвременски дизајн. Цврсто запечатената капаче за завртки обезбедува безбеден капак со својата вакуумска конструкција со двојно слој, може да остане ладно и топло долго време. Не се пот заради разликите во температурата, па затоа е удобно да се користи. Исто така е добро да се задржи надворешноста кул дури и кога е исполнета со топли пијалоци. Доаѓа во ексклузивна кутија за подароци, што го прави одличен подарок за некој близок. ◎ Големина : Приближно. x 138 mm) (Капацитет : 9.2 Материјал : тело : не'рѓосувачки челик, капак : pp, заптивка : силиконска гума. Забелешка : не машина за миење садови или фен за садови.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 2.33

Капацитет од 14oz Направено од не'рѓосувачки челик Рачка со лесна зафат со одмор на палецот...

DEN 1.33

Нашата линија на софтвер за пијалоци Express It Best ви нуди висок квалитет со светла живописна имагинација Ти

DEN 2.00

За топли и ладни пијалоци Кригла со двојни wallидови 16 мл капацитет Се вклопува кај повеќето држачи за чаш

DEN 3.00

Сликата е отпечатена само со највисок квалитет на сублимација и техники за печатење за да се обезбеди т�

DEN 565.12

Капацитет од 14oz Направено од не'рѓосувачки челик Рачка со лесна зафат со одмор на палецот Лизгајте го ка

DEN 643.20

Совршено за уживање во пијалок во вашиот дом, канцеларија, училиште, работа или патување Зашрафете го ка

DEN 204.80

Совршен подарок за оние што го сакаат Марвел Одлично занаетчиство Мерење : H : 8.25 x W : 4 x D : 4 Информации : Вк

DEN 544.00

Сликата е отпечатена само со највисок квалитет на сублимација и техники за печатење за да се обезбеди т�

DEN 1.33

16 мл Патничка кригла со надворешниот wallид од не'рѓосувачки челик, акценти во боја и совпаѓање на изолира

DEN 1.33

Ова има течност во вредност од 14 мл и доаѓа со лесен рачка и одмор на палецот Засиленото дно се вклопува �

DEN 2.33

Совршен подарок секако ова ќе направи совршен подарок за специјална личност! Тоа е одличен подарок за Д

DEN 1012.80

Ова има течност во вредност од 14 мл и доаѓа со лесен рачка и одмор на палецот Засиленото дно се вклопува �

DEN 667.20

Капацитет од 14oz Направено од не'рѓосувачки челик Рачка со лесна зафат со одмор на палецот Лизгајте го ка

DEN 351.84

Виола Виолетова е привлечна боја која сигурно ќе даде изјава Ги одржува течностите топли 6 часа или ладн

DEN 1457.60

Подарок што ќе го сакаат : Забавен и топол подарок за колегите, најдобрите пријатели, членови на семејст�

DEN 2.67

Доаѓа со рачка за удобност и отворање на капакот на триење Корисно и уникатно : креативен и прилагоден п�