.

.

Попуст
Бела мермер Електрична излез покритие Декоративна wallидна плоча единечна дуплекс уметничка печатена плоча за спална соба кујна детска соба декор 4,5 x 2,76

Бела мермер Електрична излез покритие Декоративна wallидна плоча единечна дуплекс уметничка печатена плоча за спална соба кујна

DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Домашна декорација : Декоративни wallидни плочи се едноставен начин да се трансформира изгледот на која било просторија, чиста и живописна боја, донесете го вашиот wallид нов свеж изглед. Ве молиме, проверете дали ја проверите вашата големина пред купувањето. Лесно инсталирање : Завртките за машината во финиш за појавување се вклучени за лесна инсталација. Лесно за чистење : Дизајнот на мазниот раб спречува акумулација на прашина и е лесно да се исчисти.Големина на wallидната плоча : Големината на капакот на електричниот излез е 4,5 x 2,8 во, лесна замена на која било wallидна плоча со иста конфигурација.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 0.33

Тежина на пакет : 4 Димензии на пакетот : 18 Земја на производство : Соединетите Држави Димензии на пакетот

DEN 147.04

Димензија 3.25 "x0.6" x5.1 " За единечен прекинувач ; Совршен за дом или канцеларија Димензија на производот : 10.

DEN 1.67

Без разлика дали украсувате просторија, ходник, канцеларија или забавно место, тоа ќе го направи wallидот

DEN 0.33

Подземен бакар обезбедува отпорност на големо влијание против тешка сила; Ограничен пристап до жици по�

DEN 95.84

Драматично подобрете го изгледот и чувството на вашата соба со едноставно замена на овие основни, пласт

DEN 3.00

Quad Switch wallидна плоча Обичен дизајн 632 x 1 / 4инчни завртки на машината за овална глава Заврши крем...

DEN 53.60

Во секунди можете да креирате нов изглед или маскирани застарени и обезцветени места...

DEN 223.68

【Големина на капакот на прекинувачот на светлината】 1банда5 x 3 инчи 【Домашен декор】 Дизајнот на овој м

DEN 3.00

Производот е добар за употреба И тие продолжуваат да се менуваат, постојано претставуваат нови предизв�

DEN 0.67

Враќањата нема да бидат почестени на оваа ставка за затворање Име на бренд : Американски так Димензии на

DEN 143.84

Гаранција : Ако имате какви било проблеми или не сте задоволни со нашиот производ, ве молиме слободно ко�

DEN 2.00

Опис на производството Декаративни плочи за прекинувачи на светлина и капаци на излез прават повеќе от�

DEN 1.67

【Стилски излезен капак】 четкан финиш, му дава на вашиот дом модерен изглед, совршен додаток за надград�

DEN 1.00

Домашна декорација : Совршена фарма куќа рустикална декоративна wallидна плоча, совршена за кујна, бања, к

DEN 1.67

Направено од нераскинлив поликарбонат термопластичен материјал за да издржи свиткување, извртување, и�

DEN 1.67

69 ”(11,91 см) x ширина 2 USWP6 серија за Снежана боја и USWP4 серија за бела боја Најдобри wallидни плочи без завртк�

DEN 224.96

Завршување на палтото во прав висок квалитет и издржлив Може да се инсталира со која било страна свртен

DEN 3.00

Вметнувачите на wallидни плочи на Quick Port Decora нудат стил на дизајнер за да одговараат на електрични прекину

DEN 358.08

Димензии (во инчи) : 3 5 W x 5 H Направено од силен, издржлив метал отпорен на гребење Вклучува завртки за пој�

DEN 196.00

Дизајнот нема видливи завртки и има елегантен финиш на магнезиум Совршено каде и да сакате да го надгра�

DEN 3.33

Моќна самолеплива поддршкаНашиот гумен wallиден излез опфаќа силна самолеплива поддршка што обезбедува

DEN 0.67

Ако барате ниска цена, лесен начин за персонализирање и подобрување на декорот на вашиот дом, Френклин м

DEN 31.68

Опфаќа 2 дуплексни електрични места Отпорен на бледнее, обезбојување, масла и органски растворувачи...

DEN 83.04

IV WP 3 G DUP најлон Тип на производ : Wallидна плоча IV WP 3 G DUP најлон Тип на производ : Wallидна плоча Опис на произв

DEN 1.33

Al WP 1 G BLNK SAIN FISTION BX MNT ​​GASK Тип на производ : Wallидна плоча Al WP 1 G BLNK SAIN FISTION BX MNT ​​GASK Тип на производ : Wallидна

DEN 2.67

Мазно лице и заоблени рабови се спротивставуваат на акумулацијата на прашината Тие претставуваат стил�

DEN 1.33

【Стилски wallиден плоча】 Нека прекинувачот на wallидот повеќе не е монотон, и како мала уметничка слика, до

DEN 3.00

Карактеристики : Wallидната плоча издржи тврди влијанија и тешка сила штити од абразии и гребнатини, мазн�

DEN 2.67

Лесно за инсталирање Еден исполнува стандардна големина, лесно е и удобно да се инсталира.5inches, лесна за�