.

.

Попуст
CS7700 завртки во Чикаго, 3/8 пост, никел мат, цврст месинг-нел

CS7700 завртки во Чикаго, 3/8 пост, никел мат, цврст месинг-нел

DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

000 прегледи со пет starвездички : од потврдени клиенти на нашата страница. Продавница за 1-стоп за трговија со кожа и додатоци : Хардвер за залихи, кожа, алатки и материјали за занаетчии и производители. Контрола на квалитетот : Ние внимателно ги избираме и тестираме сите производи што ги чуваме. Продавница за 1-стоп за трговија со кожа и додатоци : Хардвер за залихи, кожа, алатки и материјали за занаетчии и производители.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 191.84

GDFYMI 80 комплети / 160 парчиња сребрени шила и столпчиња за облека, мешани шипки со шипки од дрво, дрвени сто�

DEN 223.84

Боја : Кристално чиста 1000 сет (100 TOP и 100 Back) 8мм Никел и олово слободно Материјал : Кристал + железо Боја : Кр�

DEN 95.84

Големина : Големина на капачето : 15мм, Големина на пост : 12мм, Големина на основата : 12мм Конверзија на мер�

DEN 134.24

Лесен за употреба, само ви треба едноставна алатка за да ја завршите инсталацијата Направено од високок

DEN 1.67

12инх, Неверојатни додатоци за DIY за украсување на торбите, чевлите, ремените, јаката за кучиња, облеката �

DEN 0.67

【Големина и боја】 Овие кожни навртки имаат 6 најчесто користени бои : Виножито, розово злато, злато, ср�

DEN 2.67

Големина : Големина на капачето : 10мм, Големина на пост : 10мм, големина на основата : 10мм Конверзија на мер�

DEN 1532.48

Материјална : Додатоци за шила на панк торбички со легура Бојата на занитвата не е лесна за избледување,

DEN 159.84

Starвездени навртки за кожа : Може да се користат како додатоци за додатоци за облека, како што се ремени, к

DEN 89.76

Квалитативни материјали Овие кожни занаетчиски занаети се направени од високо квалитетен месинг мате�

DEN 2.67

Ако не сте јасни за големината и другите информации за овој производ, ве молиме контактирајте не наврем�

DEN 169.44

Добро за поправка на скршен појас, кожен занает, додавање украси, занаети за DIY или облека, како што се че�

DEN 846.40

Спецификации : Големината на металната рамна глава е 5*7,5мм / 0,2*0,31inch, што е погодно за замена на повеќето �

DEN 3.00

Дијаметар на капаче : 8мм, должина на пост : 6мм, дијаметар на основата : 8мм Големината на дијаметарот на к�

DEN 0.67

Пакетот вклучува : 100 x навртки со двојно капаче Големина : 9 x 17мм / 0,35 "x 0,67" (dl); Дијаметар на игла : 3мм / 0,12 " Д

DEN 143.84

Широка апликација : Одлично за украсување на вашите торби, ремени, чанти, кожни нараквици, чевли, капи и с

DEN 2.67

Добра декорација за торбите и облеката Овие нокти се изработени од квалификувано железо, голема сила со

DEN 3.00

【Функција】Добра цврстина цврста месинг глава, комбинирана со завртка за железо со висока цврстина, на�

DEN 1.67

Големина : Големина на капачето : 6мм, Големина на пост : 8мм, Големина на основата : 6мм Конверзија на мерка