.

.

Попуст
Танцувачки крилја хоби RC делови од авиони што преклопуваат пропелер F18 10x6 Spinner Size D33 * H30MM и дијаметар на моторната вратило φ3.0 со спин на алуминиумска легура на CNC

Танцувачки крилја хоби RC делови од авиони што преклопуваат пропелер F18 10x6 Spinner Size D33 * H30MM и дијаметар на моторната

DEN 399.36

Количина на стоки
Достапно

Метал и ПВЦ. Висококвалитетно преклопување на пропелерот 10*6. CNC Aluminum Alloy Spinner. Големина на вртење : D33 * H30mm, Dia на моторна вратило. φ3.0, центар : 40мм. Ние испорачуваме со носач од 4px, ќе пристигне до вас околу 12 дена. Метал и ПВЦ. Висококвалитетно преклопување на пропелерот 10*6. CNC Aluminum Alloy Spinner. Големина на вртење : D33 * H30mm, Dia на моторна вратило. φ3.0, центар : 40мм. Ние испорачуваме со носач од 4px, ќе пристигне до вас околу 12 дена. Тип : Големина на преклопување на пропелерот : 10*6 Големина на реквизит : 254*153мм центар : 40мм Спинер Големина : D33*H30 Моторна вратило : 3,0мм.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 0.33

Земја на производство : Кина; Материјал : пластика, метал, електронски делови; Нето тежина : 30g...

DEN 156.16

Компатибилен со DJI Mini 3 Pro Drone (не работи за Mini 3) Шокпроизводни мултилак поддржувачи, надградените мултила

DEN 2.67

Материјал : пластика, метал; Нето тежина : 18g Содржина на пакет : 1 x RC мотор пропелер; Главна боја : зелен, ср

DEN 1.67

Земја на производство : Кина; Материјал : пластика, метал; Нето тежина : 9g Содржина на пакет : 3 PCS X мотор, 3 PC

DEN 1.67

Тип на пропелер : CCW Prop; Дијаметар на ротација : 5 инчи / 125мм; Терен : 4,5 инчи / 113мм Количина на Ване : 3; За вр�

DEN 2.33

Овој преклопен пропелери за брзо ослободување е изработен од вистински јаглеродни влакна, супер силни �

DEN 150.24

Компатибилен за EMAX MT 2204 2206 CCW без четка CCW CW Вклучувајќи 2 парчиња сребро и 2 компјутери со црни ореви...

DEN 580.80

Земја на производство : Кина; Материјал : пластика, метал, електронски делови; Нето тежина : 15g Содржина на

DEN 3.33

❃❃ Професионален дизајн : Носителот на пропелерот RCGEEK е специјално дизајниран за новиот DJI Mini 3 Pro, спреч

DEN 207.84

DJI Mini 3 Drone Integraded Propellers чувар, сечила за брзо ослободување целосна заштита на браникот за заштита...

DEN 1.67

Овие се убави реквизити за летања од 5 инчи, кои Мануверците се толку привлечни и трајноста Совршено за в

DEN 2.00

3сечила R / C модел на модел на авиони специјално развиени за најпребирливите професионалци за хоби Одлич