.

.

Попуст
Burndy YA1C-2L Две дупки Hylug Code Code Стандарден терминал за компресија на бакар, 1 AWG спроводник, 5/16 Големина на дупката за обетка, растојание од 7/8 Студ за дупка, 0,68 ширина на ј

Burndy YA1C-2L Две дупки Hylug Code Code Стандарден терминал за компресија на бакар, 1 AWG спроводник, 5/16 Големина на дупката

DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Терминал за компресија на бакар. UL наведен и CSA сертифициран. 600 волти до 35 k V. Диригент : 1 Awg. Алатка. Алатка. Стандарден терминал за компресија на бакар за шифри со две дупки за код за шифри. UL наведе 90 степени Ц, 600 волти до 35 k V. Достапни се 45 степени и агли од 90 степени. Диригент : 1 AWG, 50 квадратни мм. Наведените големини на диригентот MM2 се препораки за спроводник од класа 2.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 200.00

Кратко барел за апликации со ограничен простор Барели со кодирани во боја обележани со пандер и наведен

DEN 2.67

Комплет за терминали од 200 парчиња овој терминален асортиман на повеќе парчиња ги има сите конектори и �

DEN 1.33

Терминал за компресија на бакар со прозорец за инспекција UL наведен и CSA сертифициран 600 волти до 35 k V Дир

DEN 1460.80

Терминал за компресија на бакар со прозорец за инспекција UL наведен и CSA сертифициран 600 волти до 35 k V...

DEN 798.40

Терминал за компресија на бакар со прозорец за инспекција UL наведен и CSA сертифициран 600 волти до 35 k V...