.

.

Попуст
Аквариум декор конч Мешани океански школки океански школки starвездени плажа школки за забави украси корални риби од школки H1g3 t

Аквариум декор конч Мешани океански школки океански школки starвездени плажа школки за забави украси корални риби од школки

DEN 1321.60

Количина на стоки
Достапно

Наместо тоа, фасцинантен свет, е подобро да се заземе светот. Квалитетен производ : Нема пукнатини, чипови или испукани школки!. Карактеристики : Ве молиме Забележете : Други додатоци не се вклучени. Ве молиме, не ми пречи вашата замена. ти благодарам многу! 3. Тие инспирираат научна инспирација и слушаат звук Ова е уникатен подарок. Квалитетен производ : Нема пукнатини, чипови или испукани школки!. Повод : Погоден за семејна декорација, поставена во спална соба, дневна соба или декорација на стилот на плажа. Наместо тоа, фасцинантен свет, е подобро да се заземе светот. Тие инспирираат научна инспирација и слушаат звук Ова е уникатен подарок.

Карактеристики на стоката

150g, 190~240g:
Shape:
Irregular
Material:
natural shell
Frosted packaging:
20*8.5cm
Cylinder packaging:
8.5*12cm
Remarks:
1. Manual measurement tolerance is 2-5g. Please don't mind your replacement.:
2. Due to difference between different monitors, image may not reflect actual color item. thank you very much!:
3. SKU color is product color:
Package Included:
1*Natural mixed shell :
Купувачи како што сакаат
DEN 867.20

Флуоресцентен ефект : Блескавиот ќе се случи само под актинично осветлување и препорачуваме сина или ви

DEN 1.67

Добро за риба и квалитет на вода и нема да предизвика проблеми со алги Безбедни тие се нетоксични и без �

DEN 136.00

Може да биде прекрасен подарок за оние пријатели, семејство или себеси кои одгледуваат риба дома...

DEN 1.00

Големина 48 "x 30" x 33 " Додека патувате, кампувате со вашето куче или го оставате вашето куче сам дома, ова п�

DEN 3.00

Додадете природен стил во резервоарот за риби и исто така ви донесе нов поглед Погоден за свежа и солена

DEN 367.68

Дебелина од 2,5 мм акрилик со висок материјал на кванзит, мала тежина, чиста боја 2 пара силни магнетни со �

DEN 2.67

Материјал : Декорации на растенија од смола Аквариум Список на пакети 3 x Симулација на корални карактер

DEN 335.84

[Функција] Овој декор на корални гребени обезбедува убава декорација за вашиот аквариум, исто така е доб

DEN 1.00

Овој мек блескав аквариум вештачки корал обезбедува убава декорација за вашиот аквариум, нежно замавну

DEN 3.00

Може да се користи за украсување на аквариумот, со што резервоарот изгледа поблизу до природата, да го н�

DEN 353.60

Направено од смола, безбедна и не токсична Направете вашиот аквариум да изгледа многу позабавно и да го

DEN 1.00

Супер густо лепило на цијаноакрилат Супер густо лепило на цијаноакрилат Супер густо лепило на цијаноак

DEN 1392.00

Ве молиме, упатете се на примениот производ Специјалниот еколошки материјал, без загадување и штета на �

DEN 1.67

Канзите можат да се постават слободно на 180 степени, со што аранжманот на гранките на СПС е подинамичен...

DEN 2.00

Вештачки морски корали Приближна големина : ширина 10,5 инчи висока x 12 инчи Одлично за украсување на ваши�

DEN 2.67

? 【Life Like Color】 Овој вештачки аквариум корал има живописна боја, што е природно и стабилно Може да додаде п

DEN 1424.00

Овој вештачки корал е за декорација на резервоарот за риби Со 5 бои заедно, многу убави и доживотни Тој е

DEN 88.00

Корал дизајн, убав и креативен, префект додава на големиот аквариум Декор на резервоарот за риби е живоп

DEN 1.00

1 Високи ткаенини, материјали, не ја загадуваат водата 2 Симулирајте корали на Seascape и создадете шарени ре

DEN 3.33

Пондерирана база на керамички сидро за да се задржи цврсто коралите Силиконски материјал, флексибилен,

DEN 2.67

Willе донесе убава сцена за вашиот аквариум Боја : Декор на розов корален гребен погоден и за свежа и соле

DEN 403.52

Список на пакети 3 x Карактеристики на лажна вода Боја : Шарена симулација водна фабрика изработена од б

DEN 542.40

Боја : Фуксија; Големина : 8 x 5cm / 3 "x 2" (max.d*h) Материјал : керамички, силикон; Големина на растението : 8 x 4cm / 3 "x