.

.

Попуст
Екомис центар Центарски прстени 4pieces 66.5-73.1、57.1-73.1、67.1-73.1、60.1-73.1、54.1-73.1、66.1-73.1、63.4-73.1HUB Центрички први на ЦЕРТИЦИ ПЕ РИГИД ПЛАТНИЦИ ВЕРНИЦИ РАБОТНИЦИ ВИБОВНИ РАБОТНИЦ?

Екомис центар Центарски прстени 4pieces 66.5-73.1、57.1-73.1、67.1-73.1、60.1-73.1、54.1-73.1、66.1-73.1、63.4-73.1HUB Центрички први

DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Отпорен на топлина, така што нема да се стопи дури и под најекстремните услови за возење. Центарите за центрирање на центри се користат за да се поправат димензиите на мали тркала и центри. Елиминирајте ги вибрациите предизвикани од вашите тркала што не се фокусираат правилно на центарот на вашето возило. Наменето за сила додека безбедно и прецизно ги центрираат алуминиумските тркала на центарот на вашето возило. Ако имате какви било прашања, не двоумете се да не контактирате, ние ќе ви помогнеме во секое време и ќе ве контактираме во рок од 24 часа. Име на производот : 66,5 до 73.1e Цврстиот пластичен центар за пластика за автомобили за автомобили : PE Rigid Plasticsouter Дијаметар : 73.1mm, Внатрешен дијаметар : 66.5mmfit за : сите автомобили (Универзален тип) Боја : Црна тон тон : 150 Gpackage содржина : 4 x Ringspls пред да нарачате, проверете дали се големини !!! Ова е многу imoportant.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 191.84

[Услуга и уверување на Qulity] Wheel Connect е канадски бренд, дизајниран и сервисиран во Канада Мора да се совпад�

DEN 0.67

Големина : 15 милиметар Hub Bore Големина : 60 ​​милиметар Факултативниот центар за центри обезбедува центри

DEN 230.40

【Централни прстени за центри за перформанси】 Елиминирајте ги вибрациите предизвикани од тркалото што

DEN 2.33

1мм; Внатрешен дијаметар (големина на центар) 68 Апликации : Погоден за автомобили со модифицирани тркала.

DEN 159.84

Сет од четири прстени за центри на алуминиумски центар Отстранува вибрации од не центрични тркала на ва

DEN 367.84

Комплет од четири прстени за центри на поликарбонат Отстранува вибрации од не центрични тркала на ваши�

DEN 2.00

Надворешен дијаметар (големина на тркала) : 69,85мм Внатрешен дијаметар (големина на центар за возило) : 67.1м

DEN 0.67

Сет од четири прстени за центри на алуминиумски центар Отстранува вибрации од не центрични тркала на ва

DEN 159.84

Внатрешен дијаметар на Hub Ring (големина на центар за возило) : 66.06mm ID Центар за надворешниот дијаметар на р�

DEN 3.33

Комплет од четири прстени за центри на поликарбонат Отстранува вибрации од не центрични тркала на ваши�

DEN 2.33

Надворешен дијаметар (големина на тркала) : 73мм Внатрешен дијаметар (големина на центар за возило) : 54,1мм.

DEN 415.84

Сет од четири прстени за центри на алуминиумски центар Отстранува вибрации од не центрични тркала на ва

DEN 367.84

Комплет од четири прстени за центри на поликарбонат Отстранува вибрации од не центрични тркала на ваши�

DEN 0.67

【Чекор 3】 Контактирајте нè за да ја кажете специфичната големина Сопствена големина : 【Чекор 1】 Потврд

DEN 213.12

Службените рабови обезбедуваат полесна инсталација додека се осигураат дека одговараат на профилот на

DEN 367.84

Комплет од четири прстени за центри на поликарбонат Отстранува вибрации од не центрични тркала на ваши�

DEN 1.00

Сет од четири прстени за центри на алуминиумски центар Отстранува вибрации од не центрични тркала на ва

DEN 1.00

Сет од четири прстени за центри на алуминиумски центар Отстранува вибрации од не центрични тркала на ва

DEN 159.84

Надворешен дијаметар (големина на тркала) : 72,56мм Внатрешен дијаметар (големина на центар за возило) : 60.1м

DEN 0.33

Надворешен дијаметар (големина на тркала) : 73мм Внатрешен дијаметар (големина на центар за возило) : 71,5мм.