.

.

Попуст
Машината за печат на рацете - Wuyule сина тешка алатка за алатки со 5 парчиња умира, 300 сетоти за 300 сетоти, комплет за алатки за алатки за машини за машини за очила за очи?

Машината за печат на рацете - Wuyule сина тешка алатка за алатки со 5 парчиња умира, 300 сетоти за 300 сетоти, комплет за алатки

DEN 799.84

Количина на стоки
Достапно

【Алатка за ажурирање на дупката за дупки】 Ние ги оптимизиравме алатките за удирање за да ја намалиме потребната сила за да го прободеме материјалот, со што е уште полесно да се дупчат дупките. Погледнете ги сликите и видеата за детална употреба. На нашите алатки за печат на Grommet не им треба комплициран процес на инсталација и употреба. 【Разновидност】 Комплетот за алатки за Grommet е погоден за ремени, торби, чевли, транспаренти, знаци, перници, постери, завеси, занаети за DIY, итн. 【Висока ефикасност】 Wuyule Hand Press Grommet машината може брзо да го заврши процесот на гром, зголемувајќи ја ефикасноста на работата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 1187.20

✿ 【Разновидни громи】 Нема повеќе отпад Издржлив и миење Кога платното, тарпите, шаторите, тенди, крошн�

DEN 209.44

【Предност】 Дозволете ви да поминете жици низ горниот дел од клупите уредно, создавајќи организиран из�

DEN 127.84

Предности : Целокупниот процес на дизајнирање е исклучителен и може добро да се лизне во дупката на плоч

DEN 191.84

Се вклопува за прачки до 1,5 '' ✿100% купување без ризик Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирај�

DEN 1.00

Можете да го притиснете копчето со прсти за да ја промените должината на сечилото, тогаш можете да го ис�

DEN 3.33

Громите нудат широк избор на дијаметри, тесни или изгубете го кабелот, ве молиме направете центар за дуп

DEN 1.00

✅ Grommet, силикон, MS 3548913 X, PK5 ✅ Внатре во дија (А) : 7 / 16 in ✅ Надвор од Дија (Б) : 15 / 16 in ✅ Дебелина на панелот (D) :

DEN 1.33

Големина : 7,5мм (10 парчиња), боја : црна Сертификација : Ништо Product Description Name:Wire Guard Coil Material:Silicone Rubber Temperature

DEN 2.00

25мм / 0,9in) Список на пакети : 200 x гума за очила имате какви било прашања или незадоволство со нашите произ

DEN 175.84

Внатре во дијаметар : 1 " Ширина на жлебот : 1 / 4" FITS : 11 / 4 "Дупки за дупчење Пакет од 25 гумени громови Гумавит

DEN 2.33

Сè што е во врска со нашите очни капаци е супериорно Тешкиот месинг, квалитетот на финишот и вредноста з�

DEN 2.67

(50) ПК 5 / 16 инчи гумени громи Дупка за монтирање 3 / 8 инчи Дебелина на монтирање на дупката 1 / 16 инчи...

DEN 833.60

Големина : 10,5мм (10 парчиња), боја : сива Сертификација : Ништо Големина : 10,5мм (10 парчиња), боја : сива...

DEN 191.68

Едноставна инсталација : Инсталацијата на капакот на дупката за кабелот за биро е едноставна и удобна; С

DEN 820.80

Должина на стеблото : M2x2mm Спецификација : М2 Материјал : бакар Е прилагодено : да Број на модел : М2...

DEN 2.67

Пакет и количина : Пакет од 1 парчиња 1,5 инчи за покривање на дупката за гром, погоден за дупка од 1,5 инчи (38

DEN 3.33

Material Изработен материјал Изработено од пластика во бела боја, мазна површина и издржлива, лесна за инст

DEN 827.20

Земја на производство : Кина; Бренд : Материјал : гума; Нето тежина : 45g Содржина на пакет : 5 парчиња X гума �

DEN 1.00

36 “; Вкупен дијаметар на Громет : 69,5мм / 2,74 "; висина : 15мм / 0,59" Нежните пластични површини ги елиминираат

DEN 185.60

Вентил; Кип; Контрола на течности; месинг; 1 / 8npt; 120 VAC Grommet; 2 WNC; 3 / 32 Вентил; Кип; Контрола на течности; месин�

DEN 0.67

✅ Двојна еднострана гром, BLK, 2,5in, PK25 ✅ Ставка : Двоен едностран гром ✅ За употреба со : дупка до 2,5 ин...