.

.

Попуст
Кутија САД BT9340033 лента за маскирање лента за маскирање, 3/4 x 60 yd, светло сина боја

Кутија САД BT9340033 лента за маскирање лента за маскирање, 3/4 x 60 yd, светло сина боја

DEN 1598.40

Количина на стоки
Достапно

Погодни диспензери од 3 "Основни ленти ги држат рацете без единечни или повеќекратни ролни лента на истиот диспензер. Упатствата ја чуваат лентата одделена за лесно вклопување. Засечен дел од сечилото за сечилото чисто Случај. Наменет за апликации со средна температура. Дамки и отпорни на растворувач. 48 по случај. 3/4 "x 60 yds. Светло сина лента за маскирање. Користете обоена лента за маскирање до пратки за код во боја или за идентификација на залихите. Наменето за апликации со средна температура. Отпорен на дамки и растворувачи. Лента за маскирање во боја на логика е совршена за пратки за кодирање во боја, идентификување на залихите или во апликации за медицинско кодирање.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 2616.48

Погодно 3 "Основни ленти за ленти ги одржуваат рацете бесплатно Исклучете ги единечните или повеќекратн

DEN 12738.56

Се користи за електрични компоненти со висока температура како калеми, трансформатори, кондензатори и �

DEN 2.00

Материјал : флуоресцентните ленти се изработени од висококвалитетна памучна крпа и доаѓаат со нетоксич

DEN 300.00

Целен пол : Момци Целен пол : Момци Полика каросена лента за маскирање (Изработено во Јапонија) сигурен п�

DEN 2170.40

Одлична хемиска и отпорност на дамки Димензионално стабилен, издржлив, повеќеслоен филм Полнење „Сјај

DEN 144.32

Лента за маскирање за проекти за сликање или лесни некритични апликации; за внатрешна употреба...

DEN 1267.20

3М Префериран конвертор : Tape Case е префериран конвертор од 3 метри; 3М се здружи со Tape Case за да ги направи св�

DEN 1212.80

Лесно за чистење Широко се користи во ресторани, канцеларии, болници, продавници, домови, итн Широка при�

DEN 0.33

Етикета за суво бришење Идеално за промена на условите при контрола на залихите и други ситуации, зашти�

DEN 713.60

Оваа лента е дизајнирана да се користи во операции за печење на средна температура Отпорност на раствор

DEN 915.20

Тежина на артикалот : 0,08 lb Земја на потекло : Соединетите држави Име на бренд : 3м Димензии на артикалот : 0,

DEN 1.33

Стапчиња Веднаш До Повеќето Површини – Издржува Температури На Површината до 200°F (93°C) Се Спротивстави

DEN 2.00

【Нема кавга нема ножици, лесно да се исклучи со рака 【Нема кавга нема ножици, лесно да се исклучи со ра�

DEN 436.80

Единица за продажба : Roll Бренд : 3м Име на трговија : Двојно заклучување 3М број : SJ4570 Тип на прицврстувач : �

DEN 3.00

Лента за маскирање на винил финилин 1 / 2 инчи x 36yards 1 ролна (12,7 mm x 33m) Должина : 33 метри (36 тина) Дебелина : 0,15м

DEN 159.84

Информации за производот : Име : маскирање хартија за материјал за сликање на автомобили : Крафт хартија

DEN 174.24

Лентата не е лесна само за пластика, туку и нема да го оштети буквар Заоблената лента за маскирање има ма