.

.

Попуст
Walnuta 2pcs wallидна инсталација Триаголен решетка за складирање Трајни организатор држач за држачи за држачи за држачи неопходни гаџети за хардвер за домаќинството

Walnuta 2pcs wallидна инсталација Триаголен решетка за складирање Трајни организатор држач за држачи за држачи за држачи неопходни

DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Материјал : Не'рѓосувачки челик. Метод на инсталација : Перфорирана инсталација. Употреба на производот : Инсталација на wallидови. Тежина на лежиште : 60 кг. Големина : 250 * 115 * 25mm / 9.84 * 4.53 * 0,98 ". Материјал : не'рѓосувачки челик. Метод на инсталација : Перфорирана инсталација. Употреба на производ : Инсталација на wallидови. Тежина на лежиште : 60 кг. Големина : 250 * 115 * 25мм / 9,84 * 4.53 * 0,98 ". Спецификација : Материјал : Не'рѓосувачки челик Метод : Перфориран инсталација Производ Употреба : Инсталација на wallидови Тежина на тежина : 60kgsize : 250 * 115 * 25mm / 9.84 * 4.53 * 0,98 "Белешки : 1. Поради различни дисплеи и ефекти на осветлување, вистинската боја на предметот може да биде малку поразлична од бојата прикажана на сликата. Благодарам! 2. Поради рачното мерење, ве молиме, дозволете мерна девијација од 1-3см. Пакетот вклучува : 2 x склопување.

Карактеристики на стоката

Material:
Stainless steel
Installation method:
perforated installation
Product use:
wall installation
Bearing weight:
60kg
Size:
250 * 115 * 25mm / 9.84 * 4.53 * 0.98
notes:
1. Due to different displays and lighting effects, the actual color of the item may be slightly different from the color shown on the picture. Thank you!:
2. Due to manual measurement, please allow a measurement deviation of 1-3cm.:
The package includes:
2 X folding stand :
Купувачи како што сакаат
DEN 193.60

♥ Единствениот ден на мајката и роденден на мајката Денот на благодарноста Божиќни подароци за да ја ис

DEN 0.67

8 см голем дијаметар, погоден за големи и мали фен за коса Неозначување паста, четири бои се достапни...

DEN 2.00

Поставете го вашиот простор и време, изгледајте убаво и модерно, совршено ја украсува вашата куќа, напра

DEN 1328.00

♥ Стилски и елегантен, направен од одлична квалитетна кожа, со прилепувања во 4 агли за да се направи лес

DEN 2.67

Едноставен дизајн, модерен и убав, погоден за мултисценски стилови.Мултифункционална решетка за када, с

DEN 1044.80

♥ Димезии 6,3х6,3 инчи или 8х8 инчи.♥ Димезии 6,3х6,3 инчи или 8х8 инчи ♥ Ставете го во бањата или кујната, дод�

DEN 1.67

♥ Погодно и практично коженото јадење со доволно голем простор за да ги поставите прстените, обетките и

DEN 667.20

♥ Димезии 6,3х6,3 инчи или 8х8 инчи ♥ Единствениот ден на мајката и роденден на мајката Денот на благодарн�

DEN 2.00

Држач за фен за коса, монтиран : wallиден држач за фен за фен за коса, фен за складирање, бања за коса, фен за

DEN 524.80

Повеќе детали ♥ направени од целосно супер кожа за чување на вашиот мобилен телефон, гледање, клуч, наки

DEN 12589.44

Одвојување за лесно чистење Може да се чува, нега на кожата + шминка за убавина за да се заврши дневната ш

DEN 168.16

Оваа мала креативна работа ќе ви помогне да заштедите многу место за други тешки работи Опис Дали сè ушт

DEN 3.00

Направено од бакар, замрзнат, отпорен на абење и издржлив Погодно за : Бања, тоалет, берберница Изработен

DEN 1499.20

ГОДИНИ Опис на сопственикот на фен за сушење удобен и практичен за луѓето да организираат фен за коса...

DEN 1.33

Исто така погоден за сервирање како алатка за одводнување во кујна.Направено од врвен PP материјал, екол�

DEN 1267.20

Слот за независна картичка, погоден за повеќето фен за коса Поради рачно мерење, оставете разлика од 13 с�

DEN 955.20

Направете целосна употреба на просторот на вертикални wallsидови и агли, мала големина и одличен ефект, ле

DEN 359.84

Поставете табла за ножеви со табли со табли со таблиСо овој сет на табла за сирење, ќе добиете 4 ножеви од

DEN 5330.72

Направено од PP материјал, за возрасни и деца да го користат Дизајн што може да се повлече, можете да го пр

DEN 1368.00

♥ Кожна послужавник со елегантен зашиен дизајн, симпатичен и симпатичен изглед, ќе ја сакате откако ќе �

DEN 0.33

♥ Погодно и практично коженото јадење со доволно голем простор за да ги поставите прстените, обетките и

DEN 419.20

♥ Стилски и елегантен, направен од одлична квалитетна кожа, со прилепувања во 4 агли за да се направи лес