.

.

Попуст
BRST 12V 1A AC/DC адаптер за Linksys Cisco Router Workpoup Series BEFCMU10 BEFW11S4 BEFN2PE BEFN2PS4 BEFSR81 BEFSX41 BEFVP41 BEFW11S4 BPA430 BPG510 E900 E1550 E1550 E2000 E2500 RTP200 12V CHALGER CHAREGE

BRST 12V 1A AC/DC адаптер за Linksys Cisco Router Workpoup Series BEFCMU10 BEFW11S4 BEFN2PE BEFN2PS4 BEFSR81 BEFSX41 BEFVP41

DEN 1276.80

Количина на стоки
Достапно

Влезен напон : 100 ~ 240 VAC 50/60 Hz, употреба во светот. Безбеден стандард : FCC , CE, ROSH. Заштита на краток спој, над заштита на напон, над заштита на топлина. Проверете го вашиот модел дали е ист како списокот пред да го купите. Ние не прифаќаме одговорност ако купите погрешни производи. Ви благодарам!. BRST 12 V 1 A AC/DC адаптер за Linksys Cisco Router Workpoup Series BEFCMU10 BEFW11 S4 BEFN2 PE BEFN2 PS4 BEFSR81 BEFSX41 BEFVP41 BEFW11 S4 BPA430 BPG510 E900 E1550 E1550 E2000 E2500 RTP200 12 V. Влезен напон : 100 ~ 240 VAC 50/60 Hz, употреба во светот. Безбеден стандард : FCC , CE, ROSH. Заштита на краток спој, над заштита на напон, над заштита на топлина. Проверете го вашиот модел дали е ист како списокот пред да го купите. Ние не прифаќаме одговорност ако купите погрешни производи. Ви благодарам!. BRST 12 V 1 A AC/DC адаптер за Linksys Cisco Router Workpoup Series BEFCMU10 BEFW11 S4 BEFN2 PE BEFN2 PS4 BEFSR81 BEFSX41 BEFVP41 BEFW11 S4 BPA430 BPG510 E900 E1550 E1550 E2000 E2500 RTP200 12 V. BRST 12 V 1 A AC/DC адаптер за Linksys Cisco Router Workpoup Series BEFCMU10 BEFW11 S4 BEFN2 PE BEFN2 PS4 BEFSR81 BEFSX41 BEFVP41 BEFW11 S4 BPA430 BPG510 E900 E1550 E1550 E2000 E2500 RTP200 12 V.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 1.00

Влезен напон на светски влез 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на �

DEN 1.00

Влез : 100 V 240 V ширум светот Замена : Овој адаптер е сосема нова замена, а не оригинална Заштита на излез на

DEN 3.00

5 години бесплатна гаранција за замена Делови кои не се OEM на трети страни Сертификат : УЛ, Рос Не содржи :

DEN 2.33

Оган ретардантска школка Оган ретардантска школка Изградена во автоматска заштита од над напон, заштит

DEN 959.84

Wattage : 300 вати со PFC (корекција на дефект на моќност) Ампеража : 60 ​​засилувач Напон : 5 Волт Висина : 1 U низо�

DEN 143.84

Влез : 100 V 240 V ширум светот Замена : Овој адаптер е сосема нова замена, а не оригинална Заштита на излез на

DEN 1.00

Моќниот кабел изгубен или скршен, и не сте сигурни што ви треба? Контактирајте се со My Volts, и ние ќе помогн

DEN 127.52

4,0мм x 1,7мм и 5,5мм x 2,5мм Висококвалитет и безбедност, сите производи се тестираат строго (Забелешка : Ве мо�

DEN 231.68

Само замена, не оригинална, но 100% компатибилен нов адаптер за напојување со висок квалитет на електричн�

DEN 32.80

Важна белешка 1) Само во затворен простор 24часовна услуга за клиенти 24часовна услуга за клиенти...

DEN 159.84

1 mm, 3 совети : 3,5*1 Стандардна големина на конекторот : 5,52,1мм Поларитет : Центар позитивен (+) 【Сертификациј

DEN 87.84

Подреден нов глобален адаптер 15 V AC / DC компатибилен со VEEX RXT RXT1200 RXT1200 Модуларен тест платформа 15 VDC DC15 V 15.

DEN 1.67

2) Ве молиме, не користете го преоптоварување Важна белешка 1) Само во затворен простор.Specs Спецификации з

DEN 207.84

Safity : Производите на Supply Source произведени со највисок квалитет на материјали и вклучуваат повеќекратни п

DEN 3.33

Sam Sung A5919_RDY A5919KPNL SAMSUNG C27 T550 FD C27 T550 FDN C27 T550 FDU C27 H711 QEU U32 R590 SAMSUNG GINGEY GINGING MONEL MONEL MONEL MONEL MONELTIN W C34 G55 T Ultra WQHD монитор

DEN 126.08

Напојувајте ја вашата 5 V електроника совршено и заменува многу полначи за напојување од 5 волти...

DEN 239.84

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 1.67

Полнач за замена на автомобили HQRP® со две независни излезни DC приклучоци; Влез : 12 V DC; Излез : DC 12 V, 2 A ;...

DEN 191.84

Спецификации за напојување : Влезен опсег на волт : 100240 V / Паметна моќност : 12 V 2 A (912 V 1,52 A компатибилен)...

DEN 1.67

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 0.33

❗FIT Forsony XBR43 X800 H XBR49 X800 H XBR49 X800 G XBR43 X800 H XBR49 X800 H XBR49 X800 G X800 H 43инчен 49инчен LCD LED Android Android Smart Smart TV [не купувате а

DEN 1400.00

Влез : AC / AC 110 VAC 50 / 60 Hz Овој адаптер е сосема нов, висок квалитет што никогаш не се користи (неОЕМ, но 100% ком

DEN 399.84

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 159.84

Адаптер за Arris Surfboard SB6190 SBG6400 SBG6700 AC AC1600; Адаптер за Cisco DPC3010 DOCSIS 3 Адаптер за Arris Surfboard SB6190 SBG6400 SBG6700 AC AC1600; Ада�

DEN 11.36

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 2.33

Ве молиме, дозволете грешка од 01cm поради рачно мерење.Блак кабел е , црвениот кабел е + Должина на кабелот

DEN 0.67

Предупредувања за предупредување : Чувајте го адаптерот сув Тој е толку моќен и удобен што секој возач т