.

.

Попуст
Канкун зајдисонце и палми за спиење маска за очи меки око опфаќа блокирачки светла заслепени со прилагодлива лента за патување за патувања

Канкун зајдисонце и палми за спиење маска за очи меки око опфаќа блокирачки светла заслепени со прилагодлива лента за патување

DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

♡ Ова ноќно покритие на окото е компактно и преносно, совршено за патување, работа во смена, хотели, јога и разни прилики, како што се затворено, на отворено и кампување. ♡ Ова слепило е еднократно, може да се пее и ќе се врати во првобитната форма по повеќекратни миења, не бели. ♡ Ова слепило е еднократно, може да се пее и ќе се врати во првобитната форма по повеќекратни миења, не бели. ♡ Нашите маски за очи за спиење се ергономски дизајнирани за да одговараат на очите добро, и да обезбедат мек допир и ефикасно засенчување за да го подобрат вашиот квалитет на спиењето. ♡ Направено од полиестер. ♡ Висококвалитетна мека ткаенина, дише и удобна, може ефикасно да ја блокира светлината.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 223.84

☪ полиестер ☪ Маската за очи е мека, лесна, дише и удобна за носење ☪ Се препорачува да ја измиете о

DEN 207.84

Прилики : овој удобен превез може да се користи дома,во авион, во воз или во office Маска За спиење За Жени И �

DEN 199.84

Маска За Очи за Спиењеголемина 4" х 8" со прилагодлив ремен за глава за да одговара на повеќето луѓе Матер�

DEN 195.04

полиестер Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од полиестер, мек и удобен Дизајн : Стилс�

DEN 1.33

Една Големина Одговара : маската за очи има еластична лента што лесно се става и не паѓа кога спиете и ра�

DEN 0.67

Еластична и мазна ќе помогне да се релаксираат очите, да се соберат напрегање на очите и нервите Прекрас

DEN 206.24

Произведено во САД Или Увезено Прилагодлив Ремен : Прилагодливиот ремен може да ја затегне маската за с�

DEN 191.84

Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не Облечете лесна маска за спиење на очи�

DEN 207.84

Идеален подарок : Оваа мека маска за очи може да се користи како подарок за вашето семејство или пријате�

DEN 1.00

Материјал8 "х 4" (Lx W), маската за очи за спиење е изработена од мека полиестерска ткаенина која е погодна з�

DEN 223.84

маската може дополнително да ја отстрани светлината, да ви обезбеди удобна средина за спиење ☁ Прилаго�

DEN 3.00

Одличен подарок : Оваа модна печатена маска за спиење со прилагодлива лента може да се користи како помо

DEN 159.84

Изработка на полиестер Прилагодлив ремен за истегнување во црна боја Со прилагодливи меки ремени, оваа

DEN 2.67

Карактеристичен дизајн : За разлика од другите здодевни маски со цврста боја, нашите персонализирани ма

DEN 0.33

Совети за чистење : Маската за спиење за жени жени е предложена миење на рацете Прилагодливо затворање н

DEN 2.67

Ноќно око корисно е да се опуштите мускулите околу очите и да се ослободат замор на очите Еластично око �

DEN 2.67

Направено од високо квалитетен материјал, не е лесен за алергиски, погоден за какви било видови на кожа..

DEN 0.33

Мравки направени од полиестер Елегантниот и шик изглед исто така ја надополнува вашатаesетика Нашите ма