.

.

Попуст
Festool 490992 Dovetail бит, карбид 14,3 мм

Festool 490992 Dovetail бит, карбид 14,3 мм

DEN 736.00

Количина на стоки
Достапно

Карбид доверлив бит. Дизајниран да го користи за образецот за полу-слепа на полу-слепиот SZ 14. Карактеристики 13,5 мм намалена должина и вкупна должина од 46 мм. Исто така, има агол на намалување од 15 степени. Мерки со дијаметар од 8 мм и дијаметар од 14,3 мм. Карбид доверлив бит. Дизајниран да го користи за образецот за полу-слепа на полу-слепиот SZ 14. Карактеристики 13,5 мм намалена должина и вкупна должина од 46 мм. Исто така, има агол на намалување од 15 степени. Мерки со дијаметар од 8 мм и дијаметар од 14,3 мм. Од производителот за Шаблон за полу-слепа на SZ 14.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 2.33

Биланс : + / Пресечните парчиња од 45 ° ќе произведат екстремно силни зглобови без да се борат да ги задрж�

DEN 287.84

• Клучот за брзо ослободување обезбедува точна сила на стегање и повторливост на положбата на вметнува

DEN 3.33

Направено од тврди сечила на карбид од волфрам, здрав јаглероден челик, пластична прскана површина, ост�

DEN 1121.60

Овозможувајќи мазна работа на високи вртежи во минута, добро е да додадете вода за ладење при употреба Ф

DEN 1.67

Име на производот : крајна мелница; материјал : челик од волфрам Дијаметар на сечење : 2мм / 5 / 64 "; длабочи�

DEN 556.80

Одлични алатки за замена за обработка на дрво Обвивката отпорна на топлина спречува создавање на пилев

DEN 175.84

Битовите за рутер за квалитет на индустриски квалитет, тотално затворени и подмачкани лежишта, долг жив

DEN 3.33

2 (единечно сечило) Шанк Дија : 1 / 4inch; Ширина на сечилото : 3,96мм (5 / 32inch); Блејд Висок : 13мм; Бр.5 (двојно сечило

DEN 662.40

0,125" Ширина на сечење 1 Главниот предизвик во мелењето на жлебовите е обично евакуација на чипови...

DEN 387.20

Користете дијаметар малку помалку од малиот дијаметар на вратот на битот за разоткривање...

DEN 0.33

Пакет 1 : Нож за влечење на кутии со Value Max 2пакет доаѓа со 2 ножеви за секачи и 18 лопати вклучени и фустани, �

DEN 3.00

Се користи за рачно изработена фиока или друга обработка на дрво Битови на рутер за индустриски квалите