.

.

Попуст
Nhoss Масажа чешел Абонија Меридијан риба во форма на меридијан Меридијан голем широко-заговор со тркалезна коса чешел 1 парчиња

Nhoss Масажа чешел Абонија Меридијан риба во форма на меридијан Меридијан голем широко-заговор со тркалезна коса чешел 1 парчиња

DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Scrubs 13cmwidth; 5,5cmnote : 1. Во преградената област, ако кожата има улцерација, оштетување, воспаление, хиперсензитивност на кожата, не е соодветно да се избрише.2. Не смеат да се караат половината, абдоменот и глуждот на бремената жена.3. Не измијте ладна вода во рок од половина час по стружењето на Гуа Ша.4. После стружење на масажата, пијте чаша топла вода што врие за да ја надополниме потрошувачката на телото на телесната течност, да промовира метаболизам и да го забрза празнењето на метаболитите. Ниту еден производ не е ист.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 1315.20

Дизајн на дупки за дишење, опуштете се, почувствувајте се како меки како прстите, ослободете го притисок

DEN 457.60

Забите на чешел се мазни и мазни за целата масажа на косата Антикршената коса не боли Скалпот без статич

DEN 396.64

Пакетот вклучува карактеристики на 8 x чешли материјал : бамбус, влакнести свињи, четка за коса и чешел з�

DEN 0.33

Овој кул елегантен џеб чешел ви се чини кога треба да користите чешел ★ Одлична новинска чешел на Switchblade

DEN 159.36

Нераскинливо пластичните пластични машка чешли за џеб за коса се изработени од траен и флексибилен мат�

DEN 0.33

Креативниот дизајн го прави чешелот да изгледа повеќе и е сакан повеќето луѓе.Материјалот е безбеден, т�

DEN 3413.60

Воздушното перниче ефикасно ја разгорува јачината на чешелот за масирање на скалпот и ја зголемува обл�

DEN 6032.80

Рачно врежана, фино изработка Мазни и заоблени совети за заби, грижа за скалпот и косата Нежниот слот за

DEN 2.67

Афро избор за коса метал избирање чешел за виткање перика плетенка со стилизирање на чешел за долга вит�

DEN 0.67

Конверзија : 1 инч = 25,4мм или 1мм = 0,0393 инч, 1 см = 10мм Должина : Како што се прикажува сликата.Нотик : Висок к�

DEN 95.84

Бренд : Luxxii, боја : црна Luxxii (2 пакувања) 8 "Црвен црна рачка и 9,25" Црна тупаница метал Афро избор за лифт за к

DEN 3.33

~ Оваа листа е за ~ * невестински ригистони Кристален бисер, кој е прикажан со глава, како што е прикажано �

DEN 206.24

Рачно изработен природен чешел од дрво Ергономска и мазна завршница за удобен зафат Фини заби за разотк