.

.

Попуст
Дизајн на Parpecrodes Design OH, па салфетки за пијалоци за зајаче, 5 x 5, повеќебојни

Дизајн на Parpecrodes Design OH, па салфетки за пијалоци за зајаче, 5 x 5, повеќебојни

DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Бидејќи е основана ППД, таа порасна од 16 дизајни на салфетки на над 500 со уметност развиена со и лиценцирана од највисоки дизајнери од целиот свет. Секоја индивидуално склопена коктел-салфетка мери 5-инчен квадрат и се отвора на плоштад од 10 инчи, пакетот доаѓа завиткан во целофан. Основана во 1993 година, Дизајн на производи за хартија (ППД) се наоѓа во округот Марин, Калифорнија. ППД има најголема колекција на дизајни за салфетки и плочи во бизнисот. Салфетки се 3 тли ткиво од рециклирана пулпа, отпечатено со нетоксични, растворливи во вода мастила; Биоразградлива и компостибилна. Диспектива го прави лесно чистењето по вашиот настан.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 547.20

Амсан Дамаск и салфетки за пијалоци за ангажман на ангажмани Дојдете во пакет 36 Вие и вашиот вереник сте

DEN 1.00

Премиум 3подножје за квалитет на лицето за квалитет на лицето салфетки Направено во САД користејќи маст

DEN 132.00

Салфетките се повеќе од само практична ставка, тие додаваат прекрасен украсен изглед на вашата маса за �

DEN 127.36

Салфетки со хартија со 3 хартии : Пакет од 20 салфетки за хартија со врвен квалитет Лесно за координирање :

DEN 351.84

Пакетот Вклучува : ќе добиете 200 парчиња салфетки за фламинго, карактеристики 2 фламинга, практична и уба

DEN 96.32

Лесно за координирање : Комбинирајте се со цврсти плочи и совпаѓање на салфетки IHR; „Оваа сезона за заку�

DEN 268.00

Деликатни пролетни / летни цвеќиња од светло розова, портокалова и виолетова Светло сиво / бело зеленило

DEN 0.33

Празничен декор на маса : салфетка го прикажува празничниот венец на темната позадина на дрво...

DEN 129.92

Празничен декор на маса : Сребрената салфетка покажува треперливи метални бранувања во образец на Моир.

DEN 1.67

Ние ќе обезбедиме најдобра услуга додека нашите клиенти не бидат задоволни Секоја нарачка носи 40 претх�

DEN 2.00

Мулти употреба за маси за вечера и бифе, кујна маса или бројач за бања Мулти употреба за маси за вечера и

DEN 3.00

Деликатен Изглед : овие салфетки за коктели во облак се дизајнирани со сина боја како небото и облаците �

DEN 3.00

Печатени Во Германија користејќи нетоксични бои растворливи во вода Божиќ дизајн карактеристики дедо �

DEN 143.84

25 Коктел / Пијалаци Салфетки По ПакетЛуксузни 3слоеви Квалитет Совршена салфетка за славење нова авант

DEN 3.00

Совршен за роденден : Овој транспарент е идеален за 18 ти роденденски забава и одговара на нив со други па

DEN 3.33

♬ Димензии : 18,7 x 18,7 инчи (47,5 x 47,5 см) ♬ Нашите салфетки за крпа користат технологија за печатење со вис

DEN 3.00

Овие еколошки салфетки се произведуваат во Холандија користејќи одлична европска квалитетна хартија...

DEN 111.84

Партии за хартија за хартија за хартија за хартија од пасха, пастата ги постави овие стоки за хартија од

DEN 1.67

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА БОЖИЌ АКО НАРАЧАТЕ ПРЕД 21 ДЕКЕМВРИ Дизајнот е дигитално отпечатен во целосна бој�

DEN 1.33

18 салфетки 6 1 / 2 ″ долг и широк Двосалфетки за хартија Розови салфетки со печатење „16 та забава“...

DEN 3.33

Салфетки Салфетки Материјали : салфетка, должина на хартија : 13 инчи ширина : 13 инчидскрипс4 салфетки за х

DEN 3.33

Екстра Екстра Овие салфетки се совршени за роденденска забава со суперхерој Децата ќе го сакаат печате�

DEN 60.80

16брои пакет од 3слојни салфетки за ручек Приближно 6,5 х 6,5инчен преклопен Произведено во САД Светло обое�

DEN 175.84

Фрлањето Божиќна забава никогаш не било полесно! Сега можете да го направите уште повозбудливо со додав

DEN 271.84

Слатките дезени ги сакаат децата Ова е уникатен цртан филм тема партија декорација во собата за девојки

DEN 137.44

Ако не задоволи 100% пари назад Квантиност : 40 парчиња вкупно Еид Мубарак расположливи салфетки Додадете �

DEN 0.33

Одговара на повеќето стандардни декоративни држачи за крпи за хартија Декоративните салфетки мерат пр�

DEN 1408.00

Оваа салфетка со хартија со големина на ручек има дизајн на шапки за готвачи и „Бон апетит“ во бели бук�