.

.

Попуст
BKDFD MOP Домаќинството без рачно миење влажна мапа со двојна употреба, мрзлива артефакт за мапирање

BKDFD MOP Домаќинството без рачно миење влажна мапа со двојна употреба, мрзлива артефакт за мапирање

DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

★ Супериорен капацитет за апсорпција на вода, ефикасен за чистење, погоден за сите видови на подови. Гумата е мека и тешка и има добра апсорпција на вода и отпорност на абење. ★ Дизајн : Модерен и издржлив нов МОП е дефинитивно вашиот прв избор, задоволувајќи го потрагата на повеќето луѓе за квалитет на живот, роман стил и склопот на материјали се сите потребни услови за вашиот добар живот. Дизајнот на рамокот ве прави поудобно за употреба.★ Дизајн : Модерен и издржлив нов МОП е дефинитивно вашиот прв избор, задоволувајќи го потрагата на повеќето луѓе за квалитет на живот, роман стил и склопот на материјали се сите потребни услови за вашиот добар живот. ★ Материјал : Не'рѓосувачки челик интегрално обликуван издржлив, има добра отпорност на корозија и отпорност на топлина е многу погодна. ★ Материјал : Не'рѓосувачки челик интегрално обликуван издржлив, има добра отпорност на корозија и отпорност на топлина е многу погодна. Дизајнот на рамокот ве прави поудобно за употреба. ★ Детали : Задебелните краеви на памук се издолжуваат за лесно отстранување на дамките во аглите за да се спречи гребење на домот и подот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 1.00

Помага да заштедите простор и да ја додаде убавината на вашиот модерен мебел 【Широка апликација】 Оваа

DEN 3.33

Рачката со стаклена стакло дизајнирана за ленти со широкопојасни ленти за мрежи Затегната на вилицата �

DEN 369.44

[Сет за чистење на подот на Tsmine]Се претвора во активност без проблеми со својата 2во1 влажна или сува упот

DEN 0.67

Ви благодариме што ја избравте нашата продавница Препорачуваме да висат предмети на неа по 5 до 24 часа з�

DEN 1.67

Ве молиме, дозволете грешка од 13 см поради рачното мерење.Организирајте го вашиот дом : Нашиот држач за ч

DEN 3.33

Најголемата предност : Во споредба со другите фиксни лавици на МОП, нашиот држач за јамки може да се отст

DEN 2264.00

6.5 "Мод на држачот на држачот Вид w / out hdl Карактеристики : нераспрскувачки немагнетна отпорна на корозија

DEN 1.33

Ефикасно чистење на подот, ротирачко чистење од 360 степени, без истурање, без влијание, нема оштетување н

DEN 1057.44

Рачка со клин клин со микрофибер Телескопска рачка за удобно прилагодување на висината...

DEN 1.00

Северозападните Индијанци користеле тотемски столбови на влезовите во нивните сали како симбол на сем�

DEN 351.20

Дизајн на брзо промена : Можете лесно да направите брзи и лесни промени во МОП без хаос Висококвалитетна

DEN 0.67

Боја : бледа Снабдувања на DIY : Метал Сертификација : Ништо Потекло : Кина на копното Категорија на произв�

DEN 1.67

Заштедете простор Заштедува простор за куќата, чувајте го дома чист и нов, ве тера да ви се допаѓа вашат�

DEN 1062.40

Сончогледот МОП ќе ви помогне да го исчистите секој агол од вашата куќа.? Прилагодливиот МОП носи поголе

DEN 1.33

Може да има разни куќички за да заштедите простор и да ја одржува вашата куќа уредна Повеќе детали : ● Им

DEN 2.33

Лесен и здрав алуминиум Удобен зафат Погодна должина на проширување од 33 "до 59" Лесно чистете тешко за да

DEN 3.00

Рачката за замена на спинмоп се карактеризира со лесна алуминиумска конструкција за удобна употреба, а

DEN 2.33

На крајот на рачката има висечка дупка за лесно закачување и одвод за удобно складирање 180 степени ротир

DEN 0.67

На крајната рачка има висечки дупки за лесно виси и складирање Триаголниот МОП лесно достигнува напорн�