.

.

Попуст
GK коса Глобал кератин остави во крем за балсам 130 мл - Органски арган масло серум за коса за фриз контрола суво оштетување Поправка на коса 50мл

GK коса Глобал кератин остави во крем за балсам 130 мл - Органски арган масло серум за коса за фриз контрола суво оштетување

DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Крем за климатизација на коса : Нашето отсуство во кремот помага да се разгорат, да се условат и да се заштитат дури и најтесните брави! Подобрете ја и обновете ја косата додека ја контролирате Фриз и спречуваат сплит краеви. Вие нема да го почувствувате нашиот производ на вашата коса, самата се меша и има непречено чувство на бестежинска употреба. Вратете ја рамнотежата и влагата на вашата коса. Поправки на оштетување на сплит краеви и скриени фризури. Дизајнирана само за вас : Оваа негување формула веднаш ќе ја ревитализира директно, брановидна, кадрава, калем и цврсто намоќна коса и кај мажите и на жените што ви даваат податлива, сјајна коса. Ја храни нормалната до густата коса, третирана со боја.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 1324.80

Рамнотежа на влагата Detangles Спречува кршење Се зајакнува и штити Рамнотежа на влагата Detangles Спречува крш�

DEN 144.00

Поправки, обновува и спречува кршење и сплиткрај Подобро заедно : Пар со ултрашински влага шампон + палт�

DEN 839.52

Големина на производот (ширина x длабочина x висина) : 120x65x240 Содржина : 1000ml Големина на производот (ширина

DEN 0.33

Пакувањето за овој производ може да варира од онаа прикажана на сликата погоре Лансирана од дизајнерск�

DEN 3.33

Овој производ е произведен во САД Овој производ е лесен за употреба Африкански гордост маслиново чудо с

DEN 960.00

Формулиран за руса, сребрена и бела коса Унисекс, за мажи и жени Безбедно за нишки третирани со боја и из�

DEN 2.67

Навлажнувачки кондиционер Ботанички состојки Состојба и заклучување во влага за сув, оштетен палто и к

DEN 2.00

Како да се користи : После шампонирање, испуштете ја посакуваната количина на балсам во рацете...

DEN 1.67

Сертифицирана органска, растителна формула направена со ботанички и есенцијални масла Длабоко се хран�

DEN 851.04

Враќањето на Loveубовта и грижата во нега на коса : Она што започна како експеримент за да помогне во лекув

DEN 2560.00

Парабен слободен со формули засновани на зеленчук во пакувањето на свесна земја на Земјата Ние го уверу

DEN 0.67

Consider и Shine Bline Collection Collection, 33,8 fl oz Доаѓа со пумпа Кондиционер со двојна акција што ја штити косата со влага

DEN 736.00

*Pro Tip : Може да се користи помеѓу состаноците во боја како дневен балсам на сува и оштетена коса со многу �

DEN 479.84

По шампон, нанесете го балсам за поправка Масирајте ги должините и советите Оставете 2 до 3 минути По шам�

DEN 135.84

Ставете малку Wildroot во вашите раце, нанесете го на влажна коса, ќе биде лесно да се чешла, мазен и природен

DEN 1.00

3 парчиња 10 унца (295мл) Услови, надополнуваат и ревитализираат Формулиран за да се намали времето на суш�

DEN 0.33

Лесен дневен балсам за сите типови на коса; Оваа дневна климатик за употреба не тежи коса надолу; Идеалн�

DEN 2.33

Омекнува и го обновува сјајот Нашиот навлажнувачки шампон за кадрава коса е одличен предпоко Го смирув�

DEN 160.00

5% Shea Butter Silicone бесплатно исплакнете го кондиционер Ја надополнува влагата по чистењето Додава лизга на к

DEN 3.33

Работете во средната должина и завршува, работејќи кон корени каде што е потребно Содржи салицилна кисе

DEN 104.32

【Лесен и лесен за носење】 долг век на траење на батеријата, мала тежина и мала големина, лесен за ставањ

DEN 140.16

Ново и подобрено пакување! Вклучува стандардно капаче за дистрибуција и капа за спреј Спреј или да се по

DEN 662.40

КАТИВА МАКАДАМИЈА хидрантен кондиционер, Оџа Јвка Навилза Ајака 500 мл, хидрантен кондиционер на катива �

DEN 298.08

Големина на производот (ширина x длабочина x висина) : 80x80x210 Содржина : 700g Долче на Јуда е, придобивките за �

DEN 2.00

Совршено за коса склона кон смалување : Овој кондиционер е нанесена со висококвалитетни состојки кои ја