.

.

Попуст
Тимот на Адидас брзина 3 фудбалски чорапи

Тимот на Адидас брзина 3 фудбалски чорапи

DEN 244.64

Количина на стоки
Достапно

93% полиестер, 3% природна гума од латекс, 2% спандекс, 2% најлон. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Овој производ е направен со рециклирана содржина како дел од нашата амбиција да ставиме крај на пластичен отпад. Предивото од влага ги држи нозете суви од пот. Лесна конструкција за близок вклопување и одличен допир на топката. Каналите на мрежи промовираат дишење. Засилен стапало за максимална издржливост. Компресија на лак и глужд за безбедно вклопување и додадена поддршка. Лево/десно дизајн за најдобро анатомско вклопување. НЦАА во согласност. Играјте на вашиот потенцијал во овие фудбалски чорапи Адидас. Предивото од влага ги држи нозете суви за време на гребење со висок интензитет и игри. Лесниот дизајн овозможува оптимален допир на топката. Компресијата на лак и глуждот обезбедува дополнителна поддршка.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 127.20

Мрежа Машинско Перење Произведено Во Америка Дебели Обложени дно за крајна удобност Мрежести врвови за

DEN 1.67

Овие чорапи се омилени меѓу скијачите, тренерите и навивачите насекаде Крајниот подарок за lубител на п�

DEN 319.84

Памук, Полиестер, Спандекс Содржи 10 Пара Чорапи Машинско Перење Супериорен Квалитет : Врвни памуци и вис

DEN 1.00

68% мерино волна, 25% полиестер, 3% ликра спандекс, 2% спандекс, 3% најлон Материјал за миење Удобно материјал

DEN 1.00

Тие се целосно разноврсни и можат брзо да ја прошират вашата доверба w Може дури и да заборавите дека сте

DEN 1.33

100% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Максимално Амортизирање околу стапалот�

DEN 3.00

Лесната конструкција е подобра за секојдневно носење или спорт Плетењето на плетење има подобра апсорп

DEN 0.33

Колориите вклучуваат црвена, зелена, сива, црна, бела и многу повеќе Дајте на некој близок или пријател п

DEN 148.80

Торлос најлесниот планинарски чорап до денес, дизајниран за лесни дневни скокања, корисници кои претпо�

DEN 339.20

Памук Земја како етикетирана Материјал Памук Високо Екипаж Тип на ставка Чорапи Употреба : деловно носе

DEN 224.00

93% Полиестер, 3% Природна Латекс Гума, 2% Спандекс, 2% Најлон Увезени Повлечете го затворањето Машинско Пер�

DEN 3.00

100% волна Увезени Затворање на патент Дишење, 4насочна ткаенина за истегнување во комбинација со мерино �