.

.

Попуст
FANNIS 12 ПАКЕТ C32 ЗАМЕНА LED Сијалица, 4W Е ЕДНАКВА НА 40W, Дневна Светлина Бела 5000k Филамент Едисон Сијалица, E12 Candelabra База Гроздобер Јасно Стакло Свеќа Сијалица ЗА Приврзок

FANNIS 12 ПАКЕТ C32 ЗАМЕНА LED Сијалица, 4W Е ЕДНАКВА НА 40W, Дневна Светлина Бела 5000k Филамент Едисон Сијалица, E12 Candelabra

DEN 342.24

Количина на стоки
Достапно

Со топла температура на бојата, обезбедува мек и релаксирачки сјај кој е идеален за употреба во дневни соби, спални соби и други внатрешни и надворешни простори. ?●Лесен За Употреба Со приближна големина од 3,7 х 1,25 инчи, оваа сијалица е без напор податлива и лесна за корисниците.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 1299.20

Замена ЗА СИЈАЛИЦА / СВЕТИЛКА ПРЕДВОДЕНАБЕЛАТ3FT31FR24 V Со Техничка Прецизност Единица по продажба : 1 Заме

DEN 2.33

Плоштад, уредно светло место Осум степен на прилагодливо осветлување со сензорот, со индикаторот за зуи

DEN 127.84

Далечински Управувач : Контролирајте ја паметната сијалица во секое време насекаде преку апликацијата

DEN 1.00

Секоја LED СИЈАЛИЦА Ubend е поврзана со напон ОД 100 V до 277v Погоден за продавници, изложбени сали и трговци на

DEN 1.67

000 Ч Пакет : 12 Пакет Е26 / E27 led Сината Сијалица Изработена од Висококвалитетен Компјутер и Алуминиум, Емити

DEN 1484.64

Замена ЗА ОСРАМ СИЛВАНИЈА 21779 ПРЕДВОДЕНА ЗАМЕНА Со Техничка Прецизност Единица по продажба : 1 Замена За

DEN 299.04

Да Осветлување 3 W MR11 COB LED сијалица давајќи 250 Лумени, 60 степени зрак агол, целосна стакло покритие рефлек�

DEN 932.80

Светилник Г4; 2 Вати; 5700 Келвини; 250 Лумени Повеќенасочна Шема На Зрак Користи керамичка технологија 35.000 Ч

DEN 1.33

Оваа Единечна Тубуларна Сијалица од 4 Вати вклучува 1 Година Гаранција За Замена Димензии : 2"D x 4...

DEN 193.44

83" инц иглички)исклучително Долг век на траење на Светилката ДО 50.35 LUMINARIESNPUT : dc1030v & ac818vsize : d26, 5 X 62 Боја : То�

DEN 1874.40

Краток ЛостХром или Блекмакс Исплакнете Ја Леќата Печурки Главата Метал 1 3 / 4" Печурки Главата Метал 1 3 /

DEN 296.00

Спецификација27 / Е26 Напон 110в / 220вчип Моќност3х3вактурална Моќност9влумен520560лмамени За5565В Халогензизир�

DEN 319.84

?Извонредна Замена : класичната форма на торпедо и основата на е12 канделабри ја прават НАШАТА ЛЕД Сијали

DEN 462.08

1.[Гроздобер изглед] : Големите LED Светилки Едисон се направени од LED влакно и капак од килибарно стакло...

DEN 1382.40

Амакс ОсветлувањеЛед Тенок ДискНикелВкупна Моќност На Сијалицата : 12 ЛЕР Тенок Диск Светлина Обезбедув

DEN 0.33

Затемнет Енергетска Ѕвезда Оценета Просечни Часови На Животот : 15000 2700к Топла Бела Светлина Ул наведени