.

.

Попуст
Кабел за продолжување на Conmdex USB C, 5FT/1.5M десен агол 90 степени 3,2 Gen2 10Gbps Машки до женски кабел за плетенка со плетенка за iPhone 12, MacBook Pro, нов iPad Pro и повеќе

Кабел за продолжување на Conmdex USB C, 5FT/1.5M десен агол 90 степени 3,2 Gen2 10Gbps Машки до женски кабел за плетенка со

DEN 238.40

Количина на стоки
Достапно

Конекторите исто така имаат засилени вратови за да ја намалат штетата од свиткување.2 Gen 2 Type C Extension Cable работи совршено за USB-C уреди : Mac Book Pro, Google Chromebook Pixel, Nintendo Switch, Nexus 5x 6 P, Nokia N1 таблет, Lumia 950 950xl, Dell XPS 13, Surface Go, Samsung Galaxy S10+, слушалки за USB-C итн. 【Поддршка до 3840*2160 4 K 60 Hz】 : Поддршка 4 K видео и аудио пренесување за врската помеѓу вашиот Mac Book со друг монитор или приказ со USB C интерфејс. За Nintendo Switch, Mac Book 2020,2019, 2017, i Pad Pro 2020, 2019. Овој кабел може да издржи најмалку 10,000 циклуси на тест за свиткување од 90 степени. 【Испорачајте до 100 W 10 Gbps】 : Овој USB-C продолжен кабел е доволно силен за поддршка на 100 W моќност преку, PD брзо полнење. Conmdex USB Cable за продолжување на 90 степени се користи за проширување на растојанието на интерфејсот за машко до женски USB-C за полнење или синхронизација на податоци, тој лесно може да достигне на кое било место и да го заштити USB Typeенски порта на вашиот уред од чести приклучоци и исклучување често.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 34.24

2) Ве Молиме не користете го преоптоварување 24часовна услуга на клиентите Дополнително, за 3 години од да

DEN 0.33

【Безбедно 70,9in (1,8 милиони), погодно за различни ситуации, движејќи се дома, канцеларија и вашиот автомоб�

DEN 1711.68

Интерфејс : женскиот usb се поврзува Со U дискот, може да чита mp3 од U дискот.Name : Адаптер Боја : како што е при

DEN 1.33

Влез : 100 V240 V НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА; одлично за замена или патување назад ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напо

DEN 0.67

Реланд Сунг Општо : Количина : 10 Парче Боја : Црн Материјал : Пластика + Челик Спецификација : англиски При�

DEN 2.67

USB 2.0 интерфејс (USB 1.1 компатибилен) и ieee488 интерфејс (поврзете до 14 GPIB инструменти) Лесно поврзување – инт�

DEN 1369.60

Дополнителни кабли, екстра трајни : Заменете го вашиот кабел и додадете повеќе за дома, работа или патув�

DEN 1129.92

Dll доставени за лесно кодирање на вашите сопствени апликации (vb.Net в#) 1 копче со 2 програмабилни функции (к

DEN 1326.40

Влезен Напон : 100~240ВАЦ 50 / 60хз, Светска Употреба Безбеден стандард : ФКЦ,СЕ, Ro Заштита од краток спој, Над З�

DEN 1119.84

Деновите на користење на продолжетоци на кабли и донгли се историја бидејќи нашите кабли за врзување до

DEN 3.33

Тестирани Единици Во Одлична Работна Состојба Исправен 30 Дена Враќање На Средствата 24 Месеци Размена...

DEN 0.67

Постојат два во пакетот УСБЦ Тип Ц Конвертор На Миди Адаптер Лектронски Музички Инструмент За Таблет Те

DEN 1.33

2.0 usb 3фт машки usba на машки usbb 2.0 usb 3фт машки usba на машки usbb Поврзете ги компјутерите со USB порта со USB уред, к

DEN 0.67

КОМПАТИБИЛНОСТ НА КАБЕЛОТ ЗА ПЕЧАТАЧ : LIQUN USB 2 12МЕСЕЧНА ГАРАНЦИЈА : НАШИОТ УСБкабел ЗА ЛИКВНИ печатачи е �

DEN 1.67

Влез : AC 100 V240 V 5060 Hz Производите НА PPJ се сертифицирани ce / FCC / Ro HS, тестирани од производителот за да одго

DEN 3.00

Екстра Долги 15 Стапки (4,5 м) USB 2,0 Тип Машки До ТипБ Машки Кабел За Поврзување.Осигурајте се дека ова се вк�

DEN 0.33

Тестирани Единици Во Одлична Работна Состојба Исправен 30 дена гаранција за враќање на парите...

DEN 175.84

Стапки на пренос на податоци до 480mbps ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ USB податоци / оловен кабел 100% OEM компатибилен Ова е

DEN 527.20

Плетенка најлон се бори со кавга и затегнувања; тестови за свиткување / флексибилно 10,000 пати за ригорозн

DEN 143.84

Адаптер Кабел, GPSMAP 8400 / 8600, USB ОТГ Адаптер Кабел, GPSMAP 8400 / 8600, USB ОТГ Адаптер Кабел, MFG#, 0101239011, Обезбедува безб