.

.

Попуст
3М лепило за лепење на лична карта за лична карта за картички, торбичка за торбичка, џебно знаме на мексико

3М лепило за лепење на лична карта за лична карта за картички, торбичка за торбичка, џебно знаме на мексико

DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Само земете телефон со овој држач за картички. Особено за време на вежбање, одете патување, во теретана, трчање, правење спорт. Високо еластичната ткаенина ја држи содржината на џебот од паѓање, дури и кога џебот е наопаку!. Силен лепило-овој стап на паричникот е ракав што се нанесува со 3 метри лепила за поддршка на силен, цврст, прицврстен, долготраен ефект, обезбедува силен прилог на површината на вашиот телефон. Прицврстувачот на паричникот има трајна работа со стих што гарантира дека џебот никогаш не ја губи еластичноста или останува отворена кога не е во употреба. Високо еластичната ткаенина ја држи содржината на џебот од паѓање, дури и кога џебот е наопаку!. Инструкции】 може да се избришат. Дизајн Опис со целосна ширина на еднострана печатењеМатеријал Опис PUApplicable Scenarios Bus картичка/Под метро картичка/картичка за врата/картичка за кампусот/картичка за банка/картичка за посетеност, итн. Лесно вклучување/исклучување на инсталацијата и ако исполнувате какво било прашање, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го решиме вашиот проблем во рок од 24 часа. Не гломазна паричник - ако ви се допаѓа погодноста на куќиштето на паричникот на телефонот, но не сакате најголемиот дел, ова е совршено решение. Не се грижи дека картичката или парите може да се олабават.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 2.00

Освен готови производи, можете да ги прилагодите и производите со вашите врвни идеи во Diy Thinker...

DEN 0.33

Безбедно и стилски : Металната постава за мрежи обезбедува заштита од Degauss за вашите картички за да се сп

DEN 1129.60

Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џебна форма : ирлива и удобен материјал.; Пеферирајте за ва�

DEN 319.20

? [Удобно] Лизгајте ја вашата паметна хартија (ZAC0) внатре за лесна и стилска опција за транспорт Внатрешн�

DEN 0.33

? [Безбедна заштита] Подготвената елитна кожна торбичка за гласникот е сигурен дека ќе го заштити вашиот

DEN 2.33

【Полнење лесно и инсталирајте】 Лесно е да го инсталирате моливчето во ракавот со полека притискање на

DEN 0.67

Внимание : Не е соодветно за моливчето со јаболка 1 ви генерал Ергономија Дизајн на зафат : Дизајнот на ра

DEN 2.67

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) ; Магнетско затворање на копчињата за прицврстување...

DEN 3.00

Универзална големина : 2,54 ин (6,5 см) x 3,96 in (10см) Заменете го вашиот паричник со телефонски џеб, лесно чувај�

DEN 2399.20

Одговара на i Pad 2,3 и 4 Оригинална рачна алатка со алатки од ковчег Никел позлатено затворање на предвреме

DEN 2.67

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Ние нудиме најголем избор на производи за вас, како што се 3 C, керами

DEN 127.84

Универзална големина : 2,54 ин (6,5 см) x 3,96 in (10см) Заменете го вашиот паричник со телефонски џеб, лесно чувај�

DEN 792.00

Торба, црна чанта, Walletdiy Thinker сака да ги донесе идеите на сите во реалност.; Пеферирајте за вас и вашите пр�

DEN 2.33

Овој живописен Ракав За Лаптоп Нуди заштита од 360° на вашиот лаптоп и други уреди со стил! Внатрешни диме

DEN 3.33

? [Издржлив] фалсификуван од најквалитетен челичен материјал што е издржлив, но тенок хартија! Прстенот �

DEN 3.33

Case Boxwave Case компатибилен со Motorola Moto G7 ? [Мека кадифе] Внатрешната кадифена кожа обложена со мазен и нежен џ�

DEN 2.33

Овој случај ракав одговара на некои 14 инчен chromebook, лаптоп, лаптоп, компјутер Силниот цврст метален патен

DEN 579.20

Универзална големина : 2,54 ин (6,5 см) x 3,96 in (10см) Заменете го вашиот паричник со телефонски џеб, лесно чувај�

DEN 536.00

Универзален телефонски случај Направено од мешавина отпорна на вода од неопрена и еластан...

DEN 0.33

Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб.; Пеферирајте за вас и вашите пријатели да го земете ка�

DEN 538.56

Професионален дизајн на куќиште за сликање за да му овозможи на вашиот лаптоп да има безбедна дисипациј

DEN 2.67

14 ТОРБА за ЛАПТОП Усвојување полиестерски материјали, 14инчната торба за лаптоп е безбедна и издржлива, �

DEN 1032.00

Карактеристики : ирлива и удобен материјал Освен готови производи, можете да ги прилагодите и производи

DEN 2.33

【Погоден дизајн на држачот на мобилни телефони]】 Вертикални, хоризонтални и нови режими на лебдечки т�

DEN 0.33

Го одржува вашиот уред и додатоци (напојување, игла) безбедни, заштитени и организирани Вградениот Ergоно

DEN 1508.80

Сосема нов и висок квалитет Телефоните нема да ringвонат додека е внатре во торбата Оваа антизрачење торб