.

.

Попуст
Scitoo RV кабел 50 стапки 50AMAMP RV продолжен кабел, кабел за напојување за приколка со мотор, со рачка црна, автоматски жици за продолжување на тешка должност, 6AWG3C + 8AWG1C, ETL/CETL

Scitoo RV кабел 50 стапки 50AMAMP RV продолжен кабел, кабел за напојување за приколка со мотор, со рачка црна, автоматски жици

DEN 4399.84

Количина на стоки
Достапно

? Спецификација : Оценета струја : 50 AMP. Должина : 50 стапки. Оценет напон : 125 V/250 V.WIRE материјал : бакар и PVC.AWG : 6/3+8/1. Core : 4, STW. Сертификат : ETL/CETL. ? Супериорна издржливост : Овој кабел за напојување е конструиран од трајни 6/3+8/1 мерач STW јакна за тешки, супер флексибилен кабел. ? Супер материјал : Кабелот е произведен со највисок материјал за квалитет на морско одделение и има уникатни карактеристики што не се наоѓаат на другите жици. ? Флексибилен и елегантен дизајн : Адаптерот за продолжување на продолжениот кабел овозможува лесна конверзија. Оценето за 50 засилувачи 125 волти. ? Повеќекратни намени : Нашите продолжени жици и адаптери обезбедуваат одлична употреба на кампови, станици за полнење на електрични автомобили и друга употреба на отворено. Нашите производи се компатибилни со повеќето RV, кампери, приколки и возила.

Карактеристики на стоката

Rated Current:
50amp. Length
Купувачи како што сакаат
DEN 2.00

Квалитет : Овој рамен продолжен кабел е направен со ПВЦ јакна, бакарни проводници со 16 мерачи за продолж�

DEN 0.33

Кабелски материјал : TPU обложен, мек и издржлив, дизајн без затегнување.0, Solo HD и Pro слушалки Компатибилен �

DEN 3.00

Заштитете ја аудио портата на уреди : Овој машко до женски аудио кабел од 3,5 мм е одлично решение за да ги

DEN 188.80

Залепете го конекторот за голи опашка на кабелот за напојување до портата за напојување на уредот.824mm², �

DEN 135.84

Elecan ETL наведе 3 продажни места за продолжување на електрична енергија Elecan 3 излезни кабел за напојување е

DEN 3.33

Брзо создава 3 продажни места за вашиот дом / канцеларија 12 ', 16 / 3 SJTW, црна, затворен кабел за продолжување

DEN 335.84

Идеално за стринг светла, блок грејач, апарати за домаќинство и канцеларии и кој било друг уред за кој е �

DEN 303.52

3 жица за продолжување на жицата, 25 стапки, 13 засилувачи, 125 волти, 1625 вати, 16 AWG / 16 мерач Наменето за солидн

DEN 2479.84

Продолжениот кабел долг 26ft 3in (8 метри) Long Splitvolt NEMA 1450 е дизајниран за полнење електрични возила...

DEN 415.84

Издржлив кабел за продолжување на отворено во која има густа винилна јакна која се спротивставува на в�

DEN 447.84

Контрола со висок квалитет : кабел за продолжување од 35 метри, претворете го 1 излез во 3 заземјен...

DEN 2.67

Топтекити Едноставни добро изработени жици со висок квалитет со поларизиран штекер TOPTEKITS 10 A / 125 V USA SAVER EX

DEN 1.67

Исто така, можете да го лизнете копчето за прекинувач за да не го вклучите гласот Модерна плетенка жица,

DEN 0.67

Овој аудио кабел од 2,5мм е совршено компатибилен со Bose OnEss 2 / OE2 / OE2 I / QC25 / QC35 / QC35 II / QC45 / Sound Link / Sound Linkii /

DEN 219.84

【Широк спектар на употреба】 Можете да го користите прекинувачот на продолжениот кабел за да ги вклучи�

DEN 2.33

Гаранција за замена на доживотното време Кабелктрик ги поддржува сите свои производи целосно и целосн�