.

.

Попуст
Вода чевли, жени жени плажа, пливање чевли брзо суво аква чорапи чевли за сурфање јога вода аеробик

Вода чевли, жени жени плажа, пливање чевли брзо суво аква чорапи чевли за сурфање јога вода аеробик

DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Со ергономски обликувани и стандардни модели на нозе, совршени завиткајте ги нозете!. Нежните дизајниран врат спречува да се карате кога ги носиме нашите чевли за вода. Брзо суво со дренажни дупки : уникатен и врвен квалитет со седум дупки на секое дно за да се обезбеди правилен проток на вода од нив што создава поладна и поздрава околина за чевли, брзо суво, супер удобно за време на спортови на вода. Одгорна алтернатива на гломазна вода чевли! Поседувајте еден пар на овие чевли може да ве направи повеќе различни и модерни со индивидуален карактер. Добра еластичност и модели на стапало на ardвезда : дише и мазни ткаенини со фино истегнување на горе, флексибилни и удобни. Безбедност и удобна стапало : Гумените стапала, со навистина удобно и густо вметнување на подлогата на лак од пена во нив, се флексибилни, но доволно дебели за да ги заштитат нозете од зачекорување на карпа и камен. Анти-лизгање на надворешната страна и издржлива : ѓон против гума на лизгање, со ергономски обликувана, амортизација на перформансите за апсорпција на шок, одвоен заштитен заштитник на пети.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 951.20

Тоа е пума начин на правење работи Светло на нозе, Runtamed е совршена фузија на стил на трчање со уличен сти�

DEN 303.84

Чевлите се еластични, а на потпетицата има влечење јамка, што е лесно да се облече и полетува...

DEN 1.67

Увезени Гума ѓон Потпетица мери приближно 1 " Водоотпорен земјиште до вода чевли Отстранлива поддршка о�

DEN 407.84

Чешмата за влечење на петицата овозможува брзо и лесно влегување, заштитувајќи ги стапалата од капење...

DEN 2.33

Гумен ѓон Тпр единствениот нуди влечење кога одите или трчате ПРИЛИКИ : овие водени чевли се совршени з�

DEN 205.92

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 100% Синтетички Гумен ѓон Водоотпоре�

DEN 479.84

Безбедност што не се лизга и стапалото : Задебелување на надворешната страна со посилна влечење, спрече�

DEN 1279.84

Етилен винил ацетат ѓон Горна мрежа за перформанси со мултизонирани материјали за насочена поддршка, д�

DEN 3.33

90% ткаенина Увезени Гумен ѓон Брзо Сушење : водените чевли со горен и дупчен ѓон со отворена мрежа обезбе

DEN 0.33

Нема измислица и не е затрупана Совршен за игри на плажа, пливање, базен, воден парк, одење, игралиште, од�

DEN 2.00

Дишеност и брзо суво : Отворената мрежа Горниот дел ги вентилира нозете и удобни Антилизгање : Гумениот �

DEN 358.40

Прилагодлив Шоклејк Спортски Чевли За Вода За ЖениПрекинот на Реката е совршен за кајак, качување со ло

DEN 1.67

90% ткаенина Гумен ѓон Дишењето и издржливиот воздушен мрежен горен дел овозможуваат стапалото да дише...