.

.

Попуст
Trendnet 5-Port Gigabit POE+ Switch, 31 W POE буџет, 10 Gbps Capital Capital, Plug & Play, Full & Half Duplex, TPE-TG50G

Trendnet 5-Port Gigabit POE+ Switch, 31 W POE буџет, 10 Gbps Capital Capital, Plug & Play, Full & Half Duplex, TPE-TG50G

DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

4 x Gigabit POE+ пристаништа. 1 x порта за гигабит. 31 W POE буџет за напојување. Капацитет за префрлување 10 Gbps. Компактен метален прекинувач. 4 x Gigabit POE+ пристаништа. 1 x порта за гигабит. 31 W POE буџет за напојување. Капацитет за префрлување 10 Gbps. Компактен метален прекинувач. Овој пред-сопственост или реновиран производ е професионално прегледан и тестиран за да работи и да изгледа како ново. Како производот станува дел од обновениот, вашата дестинација за пред-сопственост, реновирани производи : клиент купува нов производ и го враќа или го тргува за понов или различен модел. Тој производ е прегледан и тестиран за да работи и да изгледа како нов од -квалифицирани добавувачи. Потоа, производот се продава како обновен производ на. Ако не се задоволни од набавката, обновените производи имаат право на замена или поврат според обновената гаранција.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 2.67

ЕУ РОХС : Во согласност со изземањето ECCN (САД) : 5 A991 B.1 Статус на дел : Активен HTS : 8517.62.00.20 SVHC : Да SVHC го надми�

DEN 1036.80

Со раздвојување на моќноста на одделни POE канали, уредот може да постигне вкупно обезбедена моќност од 70

DEN 264.00

Големина : 30 х 21 мм / 1,2 х 0,8 инчи (Л х Ш); Вкупна големина : 31 х 25 х 35 мм / 1,2 х 1 х 1,4 инчи (Л х ш Ч) Контакт тип : DPST;

DEN 639.84

Уредите за серии HP v1910 се со паметни управувани, подготвени за гласовно фиксна конфигурација Gigabit Layer 2+ п�

DEN 0.33

Повеќе за парите со овој квалитетен производ Нуди врвен квалитет при извонредна заштеда Одличен произв

DEN 7505.12

За BSGS2024 Layer 2 Gigabit Smart Switch 24 порти 2 Оптички порти За BSGS2024 Layer 2 Gigabit Smart Switch 24 порти 2 Оптички порти За BSGS2024 Layer

DEN 422.40

Запечатен HP Rebint (JL325 AR) Тип на производ : Модул за редење Број на вкупни слотови за експанзија : 2 За прекин�

DEN 1119.84

5 Гигабитни етернет пристаништа 4 по+ пристаништа СО вкупен буџет ЗА енергија ОД 63 W Едноставно поставува

DEN 1407.84

lf honeed на подолго растојание, ве молиме пребарувајте го Ethernet Extender Ethernet Приклучете и играјте, не е потребн�

DEN 1267.20

Модел : 1783BMS20 CGL Ние нудиме повеќе модели, вашето испитување е многу добредојдено 100% големи акции, нови во

DEN 11443.52

Преклопувањето EX320024 T фиксна конфигурација од мрежни мрежи нудат самостојно решение со високи перформа

DEN 705.60

Прекинувачи Прекинувач Име на производ : Џојстик Вкрстен Прекинувач Монолевер Крос Рокер Мајстор Преки

DEN 523.20

ЕУ Рохс : УСОГЛАСЕН ЕКЦН (САД) : StatДел Статус : Активен Воен Стандард : МилДТЛ38999 Воен Стандард Серија : СЕР�

DEN 1.33

Означи 10 Електронски Баласт За Затемнување На Далноводот Прграмиран Брз Почеток 277 волти 0,45 Засилувачи

DEN 488.00

Димензија на пакетот на артикалот : 24.0 L x 22.75 W x 11.25h инчи Тежина на пакет на артикли 31,6 фунти Количина на п

DEN 0.67

Име на софтвер : Голем облак од огнено оружје Софтвер за пакет : 3 години вкупно безбедносен пакет...

DEN 1.33

Број на дел од HPE : JL805 A Број на дел од HPE : JL805 A 12 RJ45 Auto Sensing 100 / 1000 / 10 GbaseT порти (IEEE 802.3 U тип 100 BaseTx, IEEE 802.3ab Type 1000

DEN 2.67

Не ракувајте со вашиот брод без стоп прекинувачот, прикачен на возачот / операторот на бродот Разборот п

DEN 1.33

Две Gigabit комбо порти : SFP (100 Mbps и 1 Gbps) или RJ45 нагоре Четири, осум, или 16 10 / 100 BaseT порти за етернет (мала форма�

DEN 3.33

Флексибилна Целосна Gigabit 8Порта По Конфигурација8x Po E+ (802 Сигурен Пренос На Податоциieee 802 Tlsg1008mp е гигабит�

DEN 2.67

Димензија на пакетот на артикалот : 9.45 L x 7.32 W x 2,52 H инчи Тежина на пакет на артикли 1,19 фунти Количина на п�

DEN 657.60

8 парчиња 6мм Монтирање 3 Начин На Вклучување / Исклучување / Вклучување На Spdt Прекинувач AC 250 V 2 A 120 V 5a3 pin �

DEN 0.33

Ние ќе ви одговориме за 24 часа и ќе му дадеме на заситен одговор.000 линии на залиха и тие можат да бидат ис

DEN 3.00

Фактор на формат на решетката за додадена сигурност и сигурност 100 Gigabit Ethernet обезбедува перформанси на ш

DEN 0.33

Калапи Случај Прекинувач 600 V 100Засилувач Шнајдер Електрични Hga261001 Количина На Пакетот : 1 Од Името На Бре�

DEN 328.00

Напон / Струја : AC 250 V 15 A, AC 380 V 10 A; Тип : DPDT(Tensione / Corrente : CA 220 V ЗА ОБЕДИНЕТИТЕ 1ПСКИ ЕМИРАТИ 15 A, CA 380_V 10 A, Tipo : DPDT

DEN 1.33

Fortinet Fortigate2010 хардвер плус 1 година 24x7 Forticare и Fortiguard Unified (UTM) заштита Fortinet Fortigate2010 хардвер плус 1 година 24x7 For

DEN 111.04

Име На Производот : Прекинувач За Вклучување;Материјал : Метал, Пластика;Боја : Портокалова...

DEN 1.00

Микро Прекинувачи Едноставен вклучен рокерски прекинувач Овој тип може да се користи за префрлување на

DEN 1.67

Прекинувачите EDSG2051 GTXSFP обезбедуваат економично решение за вашите индустриски врски со гигабит етернет