.

.

Попуст
Компатибилен филтер за овла овци на HQRP 2-пакет компатибилен со SUPER 43-5014-6 замена за Super RW-3 RW3, Super 43-5014-6, Super 43-5024-2

Компатибилен филтер за овла овци на HQRP 2-пакет компатибилен со SUPER 43-5014-6 замена за Super RW-3 RW3, Super 43-5014-6,

DEN 190.56

Количина на стоки
Достапно

Замена на HQRP® 2-пакет за овлажнител за овлажнител,. Компатибилен со Holmes HWF-55, Vornado MD1-0002 / MD1-0001 ;. Апсорбира минерали на тврда вода и го намалува изградбата на скалата во внатрешната влакна ;. Заменете ги во препорачаните интервали за најдобри перформанси ;. 2 недели гаранција за замена на DOA!. Замена на HQRP® 2-пакет за овлажнител за овлажнител,. Компатибилен со Holmes HWF-55, Vornado MD1-0002 / MD1-0001 ;. Апсорбира минерали на тврда вода и го намалува изградбата на скалата во внатрешната влакна ;. Заменете ги во препорачаните интервали за најдобри перформанси ;. 2 недели гаранција за замена на DOA!. Замена на HQRP® 2-пакет за овлажнител за овлажнител. Компатибилен со замената на Super 43-5014-6 одговара на Super RW-3 RW3, Super 43-5014-6, Super 43-5024-2 овлажнител. За замена на филтерот исклучете го и исклучете го овлажнител, извадете го резервоарот за вода, извадете го и отфрлете го користениот филтер. Инсталирајте го новиот филтер. Осигурете се дека филтерот се вклопува во дното на единицата и ја привлекува влезната скара. На EVAP2 можеби ќе треба малку да го свиткате филтерот за да одговара на кривата на единицата. Заменете го резервоарот за вода.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 1172.80

HQRP® 4пакет овлажнител Филтер за фитили ; Отстранува минерали и загадувачи од вода; Мерки приближно 6 1 / 4 "x

DEN 2.67

Споредете со дел # HAC504, HAC504 AW, HAC504 V1 Серија HCM600 : HCM630, HCM631, HCM632, HCM632 TG, HCM635, HCM640 BW, HCM645, HCM646, HCM650, HCM700 Серија : HCM710

DEN 3.33

Овие керамички филтри фаќаат минерали кои се наоѓаат во вода од чешма за да создадат почиста магла за ов

DEN 319.84

Овластувачот треба периодично да ја исчисти скалата во резервоарот за вода Внимавајте да не ја ставате

DEN 1.33

Ова е сосема нови неискористени замени на подлогата за напори за навлажнувач за Honeywell Замена за HC26 A1008...

DEN 1.00

Ако имате проблем со квалитетот, ве молиме контактирајте го тимот за услуги на клиентите на Покин на вре

DEN 1.33

Замена на филтерот за овлажнувач за овластувачи на HQRP® 6пакет, За максимален филтер за промена на перфо�

DEN 2.00

Загарантирани со клиенти : Ние сме специјализирани за обезбедување производи со висок квалитет, доколк�

DEN 383.84

Одлично депонирање на стапици од перформанси од тврда вода многу ефикасно, додадете оптимална 4060% влага

DEN 0.33

Овој филтер за овлажнители ефикасно стапици на нечистотии, овозможува мазна, ладна и невидлива магла да

DEN 3.00

Комплетот вклучува четири (4) MD10034 Испарувачки овлажнител замена за замена Премиум замена на јадрото : 1,5

DEN 943.84

Премиум фитил филтер дизајниран од Ниспира Вклучени 6 филтри Се вклопува во Холмс, Сонцето и Бионер за к�

DEN 255.84

Висок излезен испреплетен дизајн на филтерот, стапици и ги задржува минералните наоѓалишта...

DEN 207.84

Стапици во вода нечистотии и растворени цврсти материи пред да станат воздушни Од суштинско значење за

DEN 2.00

Овој филтер за овлажнители ефикасно ги зафаќа нечистотиите, како што се минерални наоѓалишта...

DEN 0.67

Ги заменува делот броеви : се вклопува за Reion WA8 D, WA8 D, V3850, V3850 Забелешка ова се делови за замена на задниот

DEN 607.84

Оптимизиран филтер за максимизирање на излезот на влага, променете го филтерот ако е тешко, кора или крш