.

.

Попуст
Bulgin PXMBNI12FBF05ASCPG7 Сензорски конектор, Buccaneer M12 Series, M12, Plug, 5 контакти, приклучок за лемење, директно кабел за кабел

Bulgin PXMBNI12FBF05ASCPG7 Сензорски конектор, Buccaneer M12 Series, M12, Plug, 5 контакти, приклучок за лемење, директно кабел

DEN 856.00

Количина на стоки
Достапно

Bulgin - PXMBNI12 FBF05 ASCPG7 - Сензорски конектор, Buccaneer M12 серија, M12, женски, 5 позиции, приклучок за лемење. Bulgin - PXMBNI12 FBF05 ASCPG7 - Сензорски конектор, Buccaneer M12 серија, M12, женски, 5 позиции, приклучок за лемење. Сензор Conn, M12, Plug, 5pos, кабел; Опсег на производи : Buccaneer M12 серија; Големина на конекторот на сензорот : M12; Пол на конекторот на сензорот : Femaleенски; Број на позиции : 5 позиции; Тип на контакт со сензори : приклучок за лемење; IP / NEMA рејтинг : IP67; Пол : Приклучете го ROHS во согласност : Да.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 1017.60

Вие го купувате држачот на Picture Tool Sold By M & J Tooling Llcdayton, ОХИОПРОДУКТ СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ Етикетирање : Сост

DEN 10340.96

Прецизност на толеранцијата на толеранцијата на 3 Избалансиран на G2.5 на 25.000 вртежи во минута Производст

DEN 1.33

Вежби со разменливи глави за сечење Алатки за дупчење, стандард Corodrill 870 Земја на потекло : Шведска Вежби

DEN 1453.12

Негативни држачи за прицврстување на гребло и држачи за алатки за заклучување Вметнете безбедно држено

DEN 1020.80

Држач на алатката за затегнување, големина на големина HSK50 A Оваа листа е за секоја Држач на алатката за з

DEN 1.00

Најдобро можно вкупно читање на индикатори Тенок профил за обработка на тешко за да се достигнат места..

DEN 11142.40

Работните делови за флексибилност можат да се стегнат на внатрешниот и надворешниот дијаметар со помош

DEN 1.33

Држач на алатката за измет, со големина HSK63 A Оваа листа е за секоја Држач на алатката за измет, со големин

DEN 5380.64

Ситна серијација под агол Прицврстување на површини со серијација на дијаманти За внатрешно, надворешн

DEN 2.33

Димензии на пакетот : 3 l x 1 h x 1 w (инчи) Тежина на пакет : 1 фунти Земја на потекло : Кореја, Република (Југ)...

DEN 2729.28

Нов додаток на разноврсната серија на алатки за брзо промена на Aloris Dovetail #13 обезбедува исклучително сол�

DEN 1.67

Придобивки од семејството на овој производ : IngenioSerration Lock (SL) интерфејс е исклучително стабилен и ви овоз�

DEN 2.00

Ситна серија 1,5 mm x 60 ° Прицврстување на површината со канџи за повеќе зафат Растојание помеѓу дупките 30

DEN 3.33

Вие ја купувате сликата Sold By M & J Tooling Llcdayton, спецификации на охиопродук и / или етикетирање : Состојба : Ко

DEN 1307.52

Синхрона храна или затегнувањекомпресија, држачи за брзо ослободување Стандардни и системи за прислуш�

DEN 3.33

Вие ја купувате сликата Sold By M & J Tooling Llcdayton, спецификации на охиопродук и / или етикетирање : Состојба : Ко

DEN 1.33

Полски живот на производот : Неопределено Овој производ е држач за алатки MSS Овој производ е произведен �

DEN 2.00

Коромант Капто Надворешни SL адаптери Системи за алатки, стандард Досадни адаптери за бар (неротирачки)..

DEN 1000.00

Вие ја купувате сликата за сликање Sold By M & J Tooling Llcdayton, ОХИОПРОДУКТ СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ Етикетирање : Сос