.

.

Попуст
Тропски ананас големи меки килими, расадник плејматски килим, душек за деца кои играат соба за спална соба дневна соба 36 x 24 инчи, килим за домашни украси

Тропски ананас големи меки килими, расадник плејматски килим, душек за деца кои играат соба за спална соба дневна соба 36 x

DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Премиум материјал : Пена Во средина, горниот слој е изработен од висококвалитетен полиестер, пластични точки на задниот дел за спречување на лизгање. Карактеристики на килимот : трајни, пропустливи, отпорни на избледени, супер абсорбента, мек допир, доволно големи за деца кои играат или искачуваат. Стилска шема на печатење : Една страна печатење, уникатна, специјална, модерна дизајнирана шема за декорација на домашна дневна соба. Метод на грижа : Лесно за чистење, користејќи крпа за чистење, без машина за перење, овој килим ќе биде преклопен за лесен транспорт, ве молиме бидете сигурни дека набори ќе исчезнат по неколку часа. Различни функција : Овој играч е прекрасен декоративен килим за деца кои играат соба, училиште, градинка, расадник, дневна соба, соба за игри, спална соба, влез. Областа килим е дел од нашата дневна декорација 2 Големина : 72 x 48 инчи и 36 x 24 инчи со висок квалитет на материјал : Средната пена е многу мека и пријателска за кожата, може да ја ослободи болката на нозете лесна за чистење : избришете го или ставете го Во пакетот Сонце вклучува : 1 област килим.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 622.24

Дизајнот на кружната гума на дното го прави тепихот не Лизгајте, чувајќи ги вас и вашето семејство безбе

DEN 607.84

Дозволете му на вашето дете да има свој простор за активност, да си игра со својата / нејзината симпатичн

DEN 2.67

Дното на земјата користи неткаена ткаенина и точка пластична дното, повеќе антилизгачки, трајни Може да

DEN 1215.84

★ Издржлив материјал : Оваа област килим е изработена од лесна пена и полиестер за мека допир, на заднио�

DEN 2173.28

Тоа е одлична декорација за вашиот дом Услуга по продажбата : ние секогаш им обезбедуваме на клиентите в

DEN 0.67

Ова ќе биде одлична декорација за вашиот дом Функција : Тепихот со модерен стил е чист и еколошки, мек и у

DEN 755.20

★ Лесно чисто : Нашиот душек може да се измие во ладна вода, но ве молиме, не го избегнувајте, исто така мо

DEN 1188.80

Материјал : Направено од 100% полиестер, отпорен на дамки и отпорен на згаснување Машински миење, деца и ми

DEN 2.67

Дизајнот на кружната гума на дното го прави тепихот не Лизгајте, чувајќи ги вас и вашето семејство безбе

DEN 279.84

Голем мат за бања, 18 "x 23" со дебелина од 0,125 " Направена од висококвалитетна полиестер, мазна, мека кадифен

DEN 319.84

Материјали : Мека лесна пена Големина : 31x20in Печатење : Едовно печатење Измијте : Карактеристики за перењ�

DEN 1119.84

Xollar Kids килим е стилски и уникатен за момчињата момчиња и девојчиња забележуваат дека килимот ќе биде пр�

DEN 2.00

Конструкцијата Нема избледување, а не големината на топката 40 x 40 см / 15,7 x 15,7 in.Главна карактеристикапол

DEN 735.84

И ќе се опорави по неколку дена Баринг за површина за играње и игра ќе го направи вашиот дом помоден и то�

DEN 831.84

2 ft x 5,2 ft weigth : 490 gr / 900 gr топла брзина ако вашите килими за игра со бразда, тоа се препорачува да се корист�