.

.

Попуст
Ноќен шатор за рак на мачки за еден 1 до 2 лица лесен водоотпорен шатор за пешачење за кампување за возрасни деца извидници лесно поставување единечен слој 2.2x1.2m

Ноќен шатор за рак на мачки за еден 1 до 2 лица лесен водоотпорен шатор за пешачење за кампување за возрасни деца извидници

DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Идеален шатор за куполи за кампување, ранец, пешачење, плажа. Pegs и Guy Lines го прават стабилно во ветровит ден. 【Лесно поставување и брзо симнување】 Рачно поставување на овој шатор за кампување е лесно и забавно, а потребни се само 1 минута за да се соберат. Силните стакло со стакло со влакна гарантираат стабилност и долг животен век на употреба.190 -ти најлон. Дополнителен простор за складирање за додатоци како ранец, обувки и други предмети. 【Водоотпорна и ветробрана】 210d водоотпорна педа ткаенина ПУ 3000, Оксфордска дното на ткаенината ПУ 3000, водоотпорна лента на секоја цвест, за да се обезбеди дека шаторот за внатрешни работи е целосно сув под секоја ситуација на дожд дури и во невремето. Секој може да го собере или расклопи лесно, дури и детето може да го стори тоа брзо. Добро се вклопува внатре со едно лице душек за воздух, или една вреќа за спиење поединечно. Може да одговара на еден душек или вреќа за спиење. 【Одговорна и брза услуга на клиентите】 Секој материјал или проблем со изработката се случува, ве молиме контактирајте со нас прво за задоволното решение (замена или поврат). 【Пространа за едно лице】 многу пространа за 1 возрасен, може да одговара на уште 1 дете доколку е потребно.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 4318.40

Донесување иновации, возбуда и удобност на отворено; Казуо става голем приоритет на дизајнирање на шато

DEN 2.67

【Пространа шатор за 2 лица】 : Овој шатор за ранец од 2 лица е доволно простран со две врати во форма на Д и

DEN 1.33

Памук Материјалот е ветровит и топол Има подобри термички перформанси Дизајн на дупка за вентилација, п

DEN 0.67

⩘⩘ Светла тежина ⩘⩘ Овој шатор со две лица е специјално дизајниран 7001 одделение алуминиумски столбов�

DEN 639.84

●Ветроупорен и Отпорен На Дожд● : шаторот за кампување е изработен од посилен отпорен на солзи polyester.●Л

DEN 2.33

Полиестер Увезени 4сезонски шатор соодветно за луѓе кои бараат големина, минимална тежина и лесно поста

DEN 799.84

Единствен 6страничен дизајн овозможува простор да спие седум лица со многу простор за дополнителна опр�

DEN 1999.84

100% Полиестер Увезени Нема фрустрација на склопот со нашата серија Шатори За Рисови; овој самостоен, алу�

DEN 9628.64

4 штипки и 2 песочни џебови го одржуваат шаторот стабилен во ветровити услови Антисолза полиестерска тк�

DEN 436.48

Боја : Сина Капацитет : 2 лица Ова основно парче опрема за кампување е исто така идеално за пешачење, рибо�

DEN 2.67

Додатоци за шатори за куполи : Вклучено во овој сет е капакот на подот, алуминиумски шатори, печатот за у�

DEN 1919.84

Нашите надворешни шатори за двор и пешачење се направени имајќи ја предвид вашата погодност и имаат џеб

DEN 268.80

Големина За 200 x 50 mm Заменувачко тркало за џокеј со џокеј од пластика со текстуриран профил Никогаш нема �

DEN 1599.84

Висина на центарот : 53,14 инчи стапки Може да прими најмалку 2 возрасни и 2 деца Мрежестите прозорци ви ово�

DEN 2.00

Лесно и брзо нагоре и преклопете надолу Пренослив и лесен, доаѓа во торба за носење Мултифункционален, с

DEN 2.00

Тежина од 61,6 ibs 20 тина шатор за bellвонче : , може да стави 3 кревети на кралицата или дванаесет 7530инх кеси за

DEN 246.40

Тешка должност да се издржи главните одржливи ветрови, силниот дожд, па дури и снегот Дури можете да го п

DEN 4639.68

Со квалитетни ynswaterproof stipers без прицврстување Димензија : Големина на поставување 12,4ft (3,8m) во дијаметар, 7,

DEN 0.67

Единствениот дизајн на вестибули нуди посебна просторија за многу запчаници за кампување, чевли или ва�