.

.

Попуст
Ријидекор Ох Бебе Розова Цветен Еукалиптус Остава Позадина Сјај шарени 7Wx5H Стапки Полиестерска Ткаенина Акварел Фотографија Позадина Цветни Еукалиптус Лисја Таб?

Ријидекор Ох Бебе Розова Цветен Еукалиптус Остава Позадина Сјај шарени 7Wx5H Стапки Полиестерска Ткаенина Акварел Фотографија

DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

●Материјал И Големина● : оваа позадина прифаќа Висококвалитетна Полиестерска Ткаенина, што ја прави шемата пореална. ®Примени ја : Идеален За декорација на забави за момчиња и фотографија на производи, како и за видео позадина. ●Одржување● : методот на бразди за обновување е цврсто завиткајте го со цилиндар и потоа само чекајте 2 до 4 дена. Што Е Вклучено : фотографија полиестерска ткаенина(преклопување), држач за позадина не е вклучен. Брчките и браздата се речиси отстранети. Ве молиме испеглајте ја задната површина со железо на пареа на тивок оган, но не и суво железо. Оваа модна фотографија позадина е цвет еукалиптус остава зборови шема, розова мудрец зелена. Брчките и браздата се речиси отстранети. Ве молиме испеглајте ја задната површина со железо на пареа на тивок оган, но не и суво железо. Што Е Вклучено : полиестерска Ткаенина За Фотографија, држачот за позадина не е вклучен. ®Примени ја : Идеален За декорација на забави за момчиња и фотографија на производи, како и за видео позадина. Забелешка : сите димензии се мерат рачно со отстапување (опсег) на 1-3 см. ●Ставката може да биде малку поинаква од сликата поради осветлувањето и дисплејот на вашиот монитор.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 191.84

Користете стеги за позадина за да ја закачите позадината на штанд.SIZE € ГОЛЕМИНА€6x4ft (1,8 M во ширина x 1,2 M в

DEN 2.33

Големина : 20x10ft (широк 600 см со висина од 300 см) Материјал : Памук и полиестер направени на мека ткаенина Фу�

DEN 0.67

Користете стеги за позадина за да ја закачите позадината на штанд За погодност за испорака за време на т

DEN 143.84

Вашата забава дефинитивно ќе му го приреди на вашиот партнер изненадувањето што го сакате! Не чекајте, н

DEN 735.84

ღ+ ЛЕСНО СКЛАДИРАЊЕ и НОСЕЊЕ ќе ви биде испратено преклопено, така што може да има некои намигнувања, за

DEN 191.84

Голема Големина : полот на акварел открива позадина банер мерки прибл Спецификации : Големина : 185 х 110 см

DEN 1.33

❀ Големина : 24 (W)x12 (H)инчи / 60(W)*30cm (H) Ленти за враќање однадвор.Подготовка : 23 работни дена Ако имате други �

DEN 0.67

Изработени од смола материјал Обезбедува чувство на природна средина и го претвора вашиот аквариум во �

DEN 847.68

5ft (широк) x 7ft (должина)*2 Panels Секоја позадина панели мери 5ft ширина и 10ft висина Совршен за Видови Прилики :..

DEN 160.16

Боја : како што е прикажано на сликата, тоа е јасно, реално, стерео смисла е силна.Материјал : Винил крпа, м

DEN 268.80

Предности : полесни и лесни за закачување ; компјутерски печатени за реализам ; висока дефиниција ; потра

DEN 2.00

Секвените нема да паднат Оваа позадина на Sequin не се гледа преку Секвените нема да паднат...

DEN 462.24

【Големина】 : 9x6ft Совети ♥ Не се вклучени само едно парче позадина, штанд за позадина и клипови Користет�