.

.

Попуст
Јумуо автоматско трепкање решетката за скара, тава за печење на храна за храна за дома вечера за кампување за патување, прилагодливо ширина сребро

Јумуо автоматско трепкање решетката за скара, тава за печење на храна за храна за дома вечера за кампување за патување, прилагодливо

DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Изработено од не'рѓосувачки челик, лесен за носење на отворено.5 V USB интерфејс за напојување, погодно за употреба. Спецификација : Материјал : Не'рѓосувачки челик Дебелина : Околу 0,8ммм на дупки : 9 холис должина : околу 48 cmcolor : Silver Package Вклучи : 1pc x скара Gril Note : Ве молиме, дозволете грешка од 0-1 см поради рачно мерење. Лесни за чистење, миење на рацете или машина за миење садови се достапни. Многу едноставно за склопување и раздвојување, само ставете ги трите загради во дупките на плочата за печење. Уникатен дизајн на решетката за печење, оставете ги мастите да се испуштат, што ќе направи здраво и вкусно пилешко.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 159.20

Тие се одлични за чистење на прозорци, уреди, контра врвови, подови, мебел за палуби автомобилски ентери�

DEN 662.40

Кутијата мери 8.000 листови / случај); Ткивата се склопени и испреплетени за да се распредели еден по еден

DEN 942.56

Цилиндричен диспензер за wallидови за валани хартиени крпи Издржлива пластична обвивка се спротивставув

DEN 3.33

Можете исто така да изберете да го пеглате, што ќе ја покаже убавината и удобноста на облеката Дозволете

DEN 2.00

Пакет со вредност 30 листови по ролна, 10,63 x 10,24 инчи.Еко пријателски 100% природно влакно, еколошки, биораз�

DEN 1.67

Искра Хартиени Крпи Модерна бела понуда се што ви треба за да блеснете по прифатлива цена и се совршени �

DEN 1175.20

Идеална примена за фарма / земјоделски средини Wypall L10 бришачите ги исполнуваат упатствата за ЕПА за содр

DEN 2.67

Големина : 25x25x0 Можете да го користите дома, канцеларија, патување и така натаму за да се исчисти и да се �

DEN 540.96

Продаден како 900 / картон Чувствувајќи се како крпа Високо апсорбирачки Ниска лента Уникатно истегнувањ

DEN 0.33

ЗАШТЕДЕТЕ ПОВЕЌЕ ќе има свежи, чисти површини со деновисето тоа додека ги одржувате среќни и вашиот пар�

DEN 223.84

Тие ќе ви помогнат лесно и лесно да правите домашни работи лесно, удобно за следната употреба...

DEN 2.00

Повеќенаменски за сушење површини и раце ефикасно Добрата здравствена заштита започнува со добра хиги�