.

.

Попуст
Адаптер за телефонска обука, лесен за поставување на стилски дизајн на телефонска обука, еден од два за обука за телефонски маркетинг обуки за телефонски центар

Адаптер за телефонска обука, лесен за поставување на стилски дизајн на телефонска обука, еден од два за обука за телефонски

DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Одлична употреба за центар за повици / Телефонски маркетинг обуки. Лесно за поставување, приклучување и играње. Лесен за употреба, мора да има за зафатени центри за повици. Овозможува обука на супервизор и повик за повик.

Карактеристики на стоката

Description:
This adapter comes in and out of a headset socket for use in a call center, training new people or listening in. Both earphones can adjust the volume of the loudspeaker, so they can close the sound, or they can use one of the interfaces alone, so that the original earphone can adjust the volume and close the sound.:
Features:
1. One in two out, used for the call center, training new people or monitoring. Designed to be used as atraining adaptor. Allows for supervisor training and call pick up.:
2. The two headphones can adjust the volume of the speakers separately. Supplied with double jack and mute switch.:
3. You can use one of these interfaces alone to allow the original earphone to adjust the volume and close the sound. Can plug either into handset port or headset port.:
4. Compact and stylish design. Accommodates all major telephone headsets. Easy to set up, plug and play.:
5. Easy to use, a must have for busy call centres. Great use for call center / telephone marketing trainings.:
Specifications:
Type:
Adapter Box
Material:
ABS
Line Length:
Approx. 23cm / 9 inches
Adapter Box Size:
Approx. 5.5 * 4.5 *2.3 cm / 2.2 * 1.8 * 0.9 inch
Weight:
30g
Package Include:
1 x Interconnecting Device:
1 x English Manual:
Купувачи како што сакаат
DEN 1.67

Убавиот квалитет ви овозможува да имате подлабоко искуство со потопување на игри Проширената горната п

DEN 1.33

се чувствуваше Направени во САД или увезени Материјал : Симпатичната торба за складирање е изработена о

DEN 3184.00

Нашиот пријателски персонал за поддршка ќе обезбеди оваа слушалка да работи со вашиот телефон Ако ваша�

DEN 2.00

Делот од штандот каде се поставени слушалките е изработен од премија TPU гума 【Осветлување RGB】 Нова слуш

DEN 2.33

Поддржува Intel Core 2 Екстремни двојадрени / Јадрени 2 дуо / Pentium D / Pentium 4 / celeron D процесори 2 х 240ПИНСКИ ЗАТЕ

DEN 0.33

Ново Урбано Маскирно издание Bluetooth Слушалки За Play Station 3 Официјални слушалки За Системот Play Station 3 Обезбед

DEN 1.33

ГОРДО НАПРАВЕНО ВО САД : Купете со доверба Од американска сопственост и управувана компанија! Моќните К�

DEN 1.33

€Компатибилен Модел●Вклучете 3 Пакет флексибилен заштитник на екранот за МИЛЕНИЧИЊА for AYA NEO Следно / С

DEN 527.84

Може да складира два контролори PSVR2 и да се полни во исто време Кога се полни, инсталирајте го адаптерот �

DEN 1142.40

Инженерите на се доволно внимателни за вашата команда Beе бидете повеќе потопени во вашиот релаксирачки

DEN 1121.60

360 ° прилагодлив микрофон : микрофонот за поништување на бучава може да биде оптимизиран или онлајн виде

DEN 590.40

Ова ви го олеснува полесно да го мешате вашиот стил на потрага на Oculонолку колку што сакате да го задржи�

DEN 768.00

А за вашиот пријател и семејство Пакетот Вклучува 1 x Карактеристики На слушалките принцип На Звук : опс�

DEN 624.00

Интегриран модул QI нуди безжично полнење на молња на вашите највредни уреди, додека USBцентрите обезбеду

DEN 1.67

Штанд За Слушалки за игри : Организирајте го просторот на работната маса, чувајте ги слушалките, лесно д�

DEN 0.67

2 Gen 1】 Стапка на пренесување на податоци до 5 Gbps, што му овозможува да се поврзе со програмата за врски Ocul�

DEN 3.33

Меѓу неговите многу карактеристики се вградената батерија што може да се надополнува за долг век на тра

DEN 215.84

`+Добар Подарок Совршен божиќ / Денот На Вљубените / Нова Година / роденденски подарок за семејството и �

DEN 3.33

Подлога за перница од потталентата за глава Quest 2 има подлога за перница што не е само удобна, туку и ги од