.

.

Попуст
Конектори U2PCB U.2 Адаптер картичка SFF-8639 SSD експанзија картичка интерфејс U2 Dual PCIE3.0 X4 SATA V1X2

Конектори U2PCB U.2 Адаптер картичка SFF-8639 SSD експанзија картичка интерфејс U2 Dual PCIE3.0 X4 SATA V1X2

DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

1x (1. M.2 (клуч М) до У.2 адаптер за M.2 NVME SSD2. M.2 (клуч Б) до U.2 адаптер за M.2 SATA SSD3. 2 во 1-NVME и SATA M .2 до (U.2x16) Адаптер картичка4. 2 x M.2 (NVME и SATA) може да работи истовремено. * Screwdriver1* Поставете завртки2* Специфични за заградување : Потекло : CN (потекло) Тип : PCI-E Risercertification : None.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 367.84

За бојата : Вистинската боја може да биде малку поинаква преку сликата на веб страницата, како резултат

DEN 1.33

Ова техничко пенкало во воено одделение има вградени алатки за кои треба просечното лице, но нема каде д

DEN 2.33

Идеалниот дизајн е одличен за вашето персонализирано украсување Лесно е да се совпадне и е погоден за к�

DEN 284.80

Водечки производител на висококвалитетни алатки Доверливи и користени од експерти, професионалци и он�

DEN 1254.40

Со цел да се продолжи животот на печатената графичка кошула, може да се стави во торба за перење мрежи ко

DEN 1280.00

Димензии : М2*3 Е прилагодено : да Број на модел : / Снабдување со DIY : Електрични Димензии : М23 Е прилагоден�

DEN 2.00

Висок квалитет Дајте ви подобро искуство со носење Совршен подарок Погодно за какви било женски роднин�

DEN 1265.60

Исклучителен и класичен дизајн шарм Може да се користи во сите видови на декорација Совршено за ѓердан,

DEN 1028.80

Описи : USB 2.0 до SATA PATA IDE 2.5 3,5 HDD SSD хард диск адаптер за трансфер на кабелски кабел : Технички спецификации :

DEN 3.00

Истурете го приклучокот на вашата табла или друга површина Компатибилен е и со USB 1 Описи : може да се кор�

DEN 2.00

M2 SSD Case M.2 до USB 3.0 NGFF Надворешен хард диск кутија за NGFF SATA B M+B копче SSD SSD комплет M.2 2230 2242 2260 Надворешен инте�

DEN 2.67

Гаранција : 1 година Купувачот е одговорен за трошоците за засилување Ако не го добиете нашиот одговор, в