.

.

Попуст
Единица за интензивна нега на леопард печати ИЦИ, медицинска сестра, регистрирана медицинска сестра, медицинска сестра подарок.jpg

Единица за интензивна нега на леопард печати ИЦИ, медицинска сестра, регистрирана медицинска сестра, медицинска сестра подарок.jpg

DEN 1297.60

Количина на стоки
Достапно

- Хедер бои : 50% памук, 50% полиестер (спорт Греј : 90% памук, 10% полиестер). Совети за нега 1. Кошула за кратки ракави на вратот, хуманизиран дизајн, без тесно чувство околу вратот. Изгледа одлично со пар фармерки или шорцеви, кои се и модерни и удобни и ве одржуваат пријатно. - За бојата : Сликата ги прикажува вистинските артикли без посебна обработка. Удобно за носење : Нашите кошули се направени со мека и квалитетна ткаенина, составот е полиестер и памук, ќе биде пријателски за кожата и удобно. Ако добиете неочекувана ставка, слободно контактирајте не. - Антички бои : 60% памук, 40% полиестер. Ако кошулата треба да се пегла, ве молиме пеглајте ги со пареа со средна температура и не пеглајте директно на графичката. Обработка и испорака-Секоја ставка е направена по нарачка, затоа ве молиме дозволете 2-5 работни дена во производството и 3-6 работни дена за испорака преку USPS. Издржлив принт : Нашите кошули се класичен и елегантен дизајн со најразлични бои се достапни за да изберете. Вашата насмевка е наша приоритетна потрага. Но, бојата и осветленоста може да се разликуваат малку заради различни компјутерски монитори или други фактори 3. Не впивајте долго време (не повеќе од 15 мин).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 15184.00

Хидраулична алатка за прицврстување Хидраулична компресија Плеска жица за прицврстување на алатки опс

DEN 1566.40

Изгледа одлично со пар фармерки или шорцеви, кои се и модерни и удобни и ве одржуваат пријатно...

DEN 2.67

Гаранција : 1 година Купувачот е одговорен за трошоците за засилување Ако не го добиете нашиот одговор, в

DEN 532.80

Опис на производот Ново LED Backligit Barmatery : Алуминиуми што се гледаат на сликите, сите ленти се опремени со дв

DEN 915.20

Различно чувство со вашиот изглед Полн со гроздобер и етнички стил, мода и ретро, ​​дефинитивно додава

DEN 784.00

4 инчен тркалезна нафта изолирана хартија за пакување за силиконски нафора, големината може да се прила�

DEN 1028.80

Описи : USB 2.0 до SATA PATA IDE 2.5 3,5 HDD SSD хард диск адаптер за трансфер на кабелски кабел : Технички спецификации :

DEN 161.60

повод : свадба / ангажман / годишнина / забава погодна за секоја сезона Ние нудиме разумни парчиња, дод

DEN 3.00

Истурете го приклучокот на вашата табла или друга површина Компатибилен е и со USB 1 Описи : може да се кор�

DEN 1023.84

Процесот на производство е позлатен, ве молиме проверете дали е костум за вас пред да ја поставите нарач

DEN 1.67

2 инчи 60 инчи 8 природно Земја на потекло : Соединетите држави 2 инчи 60 инчи 8 природно Земја на потекло : Со