.

.

Попуст
Sandvik Coromant AEH20-A18.7-SH-190 Тешки метални цилиндрични шинк до коромантна адаптерска облога за намалување на аголот на сечење

Sandvik Coromant AEH20-A18.7-SH-190 Тешки метални цилиндрични шинк до коромантна адаптерска облога за намалување на аголот на

DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Одлично искористување на алатките и лесно ракување благодарение на сигурната и точна спојка помеѓу главата и шанкот.7-SH-190, цилиндричен шанк до адаптерот Coromant EH, е дел од семејството на производи Coromant EH. Високата ригидност на склопот на кратки алатки овозможува да се зголемат длабочините на сечење без да се изгуби стабилноста. Придобивки од семејството на овој производ : Одлична флексибилност на алатки - Изберете од широка разновидност на глави, адаптери и шанки. Одлично искористување на алатките и лесно ракување благодарение на сигурната и точна спојка помеѓу главата и шанкот. Високата ригидност на склопот на кратки алатки овозможува да се зголемат длабочините на сечење без да се изгуби стабилноста. Произведено во Германија.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 892.80

Вие го купувате на сликата малку модифициран држач за алатки Ве молиме, погледнете ги трети и четврти сл

DEN 2155.84

YG1, високо квалитетни алатки за сечење Високи перформанси YG1 е со седиште во Јужна Кореја Димензии на пак

DEN 3.33

570200 3232м Системи за алатки, стандард Досадни адаптери за бар (неротирачки) Коро Свртете SL Брза промена на

DEN 1.67

Тип на производ : Алатки за сечење Димензии на пакетот на артикалот : 7,3 см L x7.9 cm W x15.1 cm H Тежина на пакет на

DEN 1196.80

Прецизност на толеранцијата на толеранцијата на 3 Избалансиран на G2.5 на 22.000 вртежи во минута...

DEN 2.00

Прецизност на толеранцијата на толеранцијата на 3 Избалансиран на G2.5 на 22.000 вртежи во минута Производст

DEN 2.33

Вие ја купувате сликата на сликата Sold By M & J Tooling Llcdayton, Ohioproduct Спецификации : Состојба : Користено Колета Т�

DEN 1113.60

Рачен основен монтиран кран, 500 lb, висина под распон : 16 ft Оваа листа е за секоја Рачен основен монтиран кр

DEN 1.00

Вие ги купувате држачот на алатката на сликата на сликата Sold By M & J Tooling Llcdayton, спецификациите на охиопрод�

DEN 1017.60

Вие го купувате држачот на Picture Tool Sold By M & J Tooling Llcdayton, ОХИОПРОДУКТ СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ Етикетирање : Сост

DEN 2.33

Единици за сечење на Коромант Капто, надворешни Алатки за вртење, стандард Држачи, алатки за вртење за н�

DEN 1453.12

Негативни држачи за прицврстување на гребло и држачи за алатки за заклучување Вметнете безбедно држено

DEN 13339.52

Прицврстување на површината со канџи за повеќе зафат Кога станува збор за високиот пренос на вртежен мо

DEN 1980.96

Површина на земја за нормален контакт помеѓу копчето за задржување и држач Опремено со лева завртка со �

DEN 2729.28

Нов додаток на разноврсната серија на алатки за брзо промена на Aloris Dovetail #13 обезбедува исклучително сол�