.

.

Попуст
Хардверски ореви од Мабек 2 парчиња топење на носење на конец топлина, двојно двојно бакарно бакарно инсерти, вградени за пластика

Хардверски ореви од Мабек 2 парчиња топење на носење на конец топлина, двојно двојно бакарно бакарно инсерти, вградени за пластика

DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

✯ истрог и издржлив. - лесно да се идентификуваат. ✔ Секоја орев е обележана со соодветната големина. All сите ореви и завртки се организираат и се ставаат во канти за складирање со делители. ✔УПЕР лесен и удобен за чување и носење!. Текстура на третман на дрвокрадци за третман/вистинска Qualitiessstrenge Grade Level 4.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 2.67

Оревот има голема цврстина, добра отпорност на абење и силна способност за фиксирање лесно да се идент�

DEN 638.40

Големина на погонот Целосна висина Внатрешна длабочина на низата Брод од Соединетите држави Прочитајт�

DEN 1.00

Големина На Конец : (Женски)М2, 5; Име На Производот : Најлон Заклучување Ореви Материјал : Цинк Обложен; Те�

DEN 403.20

Тие имаат изведба на голема цврстина и добра цврстина, што го прават комплетот поцврст и издржлив соод�

DEN 505.60

Големина : M12x18x57, боја : 10 парчиња Големина : M12x18x57, боја : 10 парчиња Parameterbrand на производот : keetogethermaterial : не'р

DEN 0.33

Ореви компатибилни Со Џон Дир:2025, 2027, 2032, 3205, 4210, 4310, 4410, GT322, GX255, GX325, GX335, GX345, GX355, LA150, LX175, LX280, S240, X115 R, X116 R, X300,

DEN 241.44

Големина : M5 5 PCS Материјал : Не'рѓосувачки челик Е прилагодено : да Број на модел : M4 M5 M6 M8 M10 Тип : квадратни

DEN 0.33

M12 x 1,25мм фино теренот половина заклучување ореви, DIN 439 A2 / 70 не'рѓосувачки челик Ве молиме проверете и оси

DEN 383.84

Има кристално чистаbellвона како висока и голема отворена ниска Лабораториски докажани за подобрување н�

DEN 0.33

Точна нишка и интегрирано вртење, лесно да се ротира без затнување Премиум квалитет : Крпаните месинг ор

DEN 391.84

YFS HQ M3*20мм метрички хексадецимален приклучок за завртки за завртки за завртки за завртки за завртки пак�

DEN 271.84

Полипропилен е добар електричен изолатор Апликации : Полипропилен е економичен материјал кој нуди комб

DEN 1.33

Прилагодување на висината на жиците на крајот на вратот Вклучува склопување на орев за заклучување со х

DEN 0.67

Материјал : Метална боја : Црна должина : 43мм Дебелина : Околу 15,7мм Висина : 5,5мм9мм Количина на пакување : 1p