.

.

Попуст
Додатоци за кујни за одвод кошарка решетката во мијалникот филтер за филтрирање мрежи за мрежен мијалник за мијалник за мијалник, виси торба сунѓер сапун четка за ?

Додатоци за кујни за одвод кошарка решетката во мијалникот филтер за филтрирање мрежи за мрежен мијалник за мијалник за мијалник,

DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Забележете дека заради влијанието на светлината и екранот, мала хроматска аберација е прифатлива. Дизајн на вшмукување чаша, силно вшмукување, може да се постави на површината на идот. Големина на торбата за виси на резервоарот за вода : 6,30 × 9. Поголема област изложена на воздух, брзо сува вода. Нема лесно да се прелева ако случајно фрлите тон вода на неа и ве погодно да го поставите овој плоча на плочата каде било за да го одржувате вашиот countertop чист и сув. Нема лесно да се прелева ако случајно фрлите тон вода на неа и ве погодно да го поставите овој плоча на плочата каде било за да го одржувате вашиот countertop чист и сув. Ви благодариме што избравте, ако имате какви било прашања, оставете порака и ние ќе ви одговориме на време. Направено од ПВЦ материјал, добра флексибилност, лесна за чистење, безбеден за употреба. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте не преку е -пошта, ние ќе го решиме проблемот за вас што е можно поскоро. Нема потреба да се грижите за решетката за садови ќе биде 'рѓа, неговиот врвен квалитет обезбедува долготрајна издржливост и не е лесен за тресење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 1.33

Решетката за одвод е изработен од врвен материјал, кој може да издржи на трајната употреба Design Design Rack Desig

DEN 2.67

★ Со куки : Подвижен конструкција со двојни редови, користете само ограничен простор за чување повеќе п�

DEN 641.60

Само полиците се продаваат на сликата, а другите кујнски прибор се снимаат реквизити.Широко се користи �

DEN 3.00

Поддршката за одвојување на одводот : ПП фиоката за одвод е дизајниран одделно, што е погодно за земање и

DEN 1199.84

Трајни и силни : Повеќето од оваа решетка за кујнски садови се изработени од 304 не'рѓосувачки челик што е

DEN 3.00

Вид на резерви за складирање : садови Главен материјал : Ironелезо+боја Применливи луѓе : јавноста Ако имат

DEN 1.00

Погодно и брзо складирање : Може да се навива и постави за време на складирањето, што во голема мерка заш�

DEN 1.33

Овој пакет вклучува : Едноставна решетка за садови за куќи со двојна табла, хром Едноставна домаќинка н�

DEN 57.44

Над мијалникот, двојно сад за сушење решетката од не'рѓосувачки челик, решетката за жица од не'рѓосувачк

DEN 6376.96

Прилагодливиот дренажен канал се врти 180 ° што е совршено за насочување на одводната вода директно во ми

DEN 0.67

Карактеристики и придобивки вклучуваат пластична чаша за прибор за јадење за организирање и сушење на �

DEN 4756.80

Дизајнот поставен на wallидот и перфорираната инсталација прават ефикасно користење на wallидниот простор

DEN 3.00

Должината на производот е 25 см, ширината е 24 см, а висината е 13 см Тоа е совршено за организатор за склади�

DEN 646.40

Steelицата што не се лизга со нозе од нозе може да ги поправи плочите, плочите, чашите и чашата : сребрена+цр

DEN 1360.00

Дома и кујна ›Кујна и јадење› Складирање и организација ›Лавици и држачи› лавици за садови...

DEN 1.33

Осум рамномерно вселенски слотови ви овозможуваат уредно магацини за сушење или прикажување, додека др

DEN 7613.76

Заштеда на простор за заштеда на простор Лесно за склопување и расклопување : Може лесно да се инсталира

DEN 1.33

Решетка за агол за складирање на мијалник А за вашиот пријател и семејство Список на пакети 3 x кујнски с

DEN 399.84

Покрај тоа, со водоотпорна црна облога, решетката е исто така лесна за чистење 【Лесно за инсталирање и ч

DEN 0.67

Мултифункционален штанд за одвод, садови, овошје и одвод на одводот Име : решетката за одвод на садови за

DEN 2.00

Исто така одлично како сад, стапче за јадење и корпа за садови за складирање или миење Материјал : ПП Со

DEN 4882.56

Големина на квадрат : 20x9x11cmmaterial : Plastic Color : Бела, сива, беж1 x аголна полица (садови и други прибор за кутија

DEN 766.08

8" (W) x 0,4 '' (H) Прикажана димензија : 15 "(L) x 17 Исто така, може да биде душек што е докажано за топлина, заштитув

DEN 2.33

[Карактеристики] : Силен и не е лесен за деформирање, водоотпорен и производен, добро оптоварување, добра

DEN 1.00

Пакуван вклучен : 1 решетка за садови (не вклучува никакви предмети за приказ) Белешка : Поради различнио�

DEN 1457.60

Решетката за одвод за складирање на домаќинства, решетката за одводнување со повеќе функции, чувајте го

DEN 312.00

Решетка за садови за садови Hekka Мала повлечена кујна тава тава за покривање на решетката и маслото за са�

DEN 5870.40

201 Површина од не'рѓосувачки челик црн третман со борба против кара, широко користен во кујнски прибор и

DEN 2.33

Ве молиме, внимателно измерете ја должината на мијалникот и висината на просторот што сте го поставиле �

DEN 8301.92

Пријателски материјали, густа рамка и силен капацитет за носење Поставки за осветлување и екранот, боја